ସୁରକ୍ଷିତ ଯୌନ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କଣ୍ଡମର ଆବଶ୍ୟକତା – Surakhita Jouna Sambandhare Condom Ra Abasyakata


Click to Download this video!

ନିରୋଧକ  (Condom)

ସୃଷ୍ଟିର ନିୟମ ଅନୁଯାଇ ପୁରୁଷର ଲିଙ୍ଗ ଓ ନାରୀର ଯୌନାଙ୍ଗ ମିଶିବା ଦ୍ୱାରା ଦୁଇ ଦେହରେ ଅପୂବର କାମନାର ଜ୍ୱାଳା ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ | ସୃଷ୍ଟିରେ ଜନ୍ମ ସମସ୍ତ ପଶୁ ପକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଯୌନ କରିବା ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ | ପେଟର ଭୋକରୁ ବଂଚିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତି ସେହିଭଳି ଦେହର କାମନା ପୁରାଣ କରିବା ପାଇଁ ସମ୍ଭୋଗ ନିତ୍ୟାନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ | ମଣିଷ ଗୋଟେ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ବୟସରେ ଯୌନ କରିବାର କ୍ଷମତା ପାଇଁ ଥାଏ | ସେହି ସମୟ ଠାରୁ ତା’ର ବିପରୀତ ଅଙ୍ଗ ଧରି ମନୁଷ୍ୟ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷଣ ବଢିଯାଏ | ସାମାଜିକ ସୁରକ୍ଷା ଭିତରେ ରହି ଖୋଜୁ ଥାଏ ଗୋଟେ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସାଥି ଯିଏ ତା’ର ମନର ଓ ଦେହର ଭୋକ କୁ ମେଂଟେଇବା ସହ ତାର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଗୋପନ ରଖି ପାରିବ | ସାଧାରଣରେ କେହି ନିଜର ସଂଭୋଗକୁ ବାହାରେ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି ନାହିଁ, କାରଣ ସମାଜରେ ରହି ଅଃଶ୍ରୀଲତାକୁ ପ୍ରକାଶ କଲେ ନିଜର ସମ୍ମାନ ନଷ୍ଟ ହୁଏ | ସବୁ ମନୁଷ୍ୟର ସମ୍ଭୋଗ କରିବାର କ୍ଷମତା ଅଛି କିନ୍ତୁ ସାମାଜିକ ସୁରକ୍ଷା ହେତୁ କିଛି ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ମନୁଷ୍ୟଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେଲେ ମନୁଷ୍ୟ ପ୍ରାୟ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ସହ ସମ୍ଭୋଗର କଳ୍ପନା ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ | ନିଜର ଆତ୍ମୀୟଙ୍କ ଠାରେ ନିଜର ଯୌନ ଡ଼ରୁବଲତା କୁ ଲୁଚାଇ ରଖି, ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଲାଗୁଥିବା ନୂଆ ଏବଂ ବିପରୀତ ଅଙ୍ଗ ଧାରୀ ମନୁଷ୍ୟ ସହଠାରେ ସମ୍ଭୋଗ ପାଇଁ ଥିବା ଡ଼ରୁବଲତା କୁ ପ୍ରକାଶ କରେ |

କାମସୁତ୍ର ଅନୁଶାରେ ମନୁଷ୍ୟ ଅନେକ ଭଙ୍ଗୀରେ ଯୌନ କରେ | ଯୌନର ଭୋକ ଏହିଭଳି ଯେ ମନୁଷ୍ୟ ସମ୍ଭୋଗ ସମୟରେ ନିଜର ମନର ଭାବନାକୁ ସ୍ଥିର କରିଦେଇ ଘଟିଚାଲିଥିବା କ୍ରୀଡାର ମଜା ନେଉଥାଏ |  ବେଳେ ବେଳେ ବିନା ପୂର୍ବ ଯୋଜନାରେ ମଧ୍ୟ ମନୁଷ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ପାଇ ସମ୍ଭୋଗ କରିପକାଏ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଯୌନାଙ୍ଗରେ ମିଳନରେ ପୁରୁଷର ବୀର୍ଯର ନାରୀର ଯୌନାଙ୍ଗ ଭିତରକୁ ଚାଲିଯାଏ | ନାରୀର ଅଣ୍ଡକୋଷ ସହ ମିଶିବା ପରେ ଗର୍ଭରେ ନୂଆ ଜୀବନ ଶୃଷ୍ଟି କରେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଭୃଣ ଓ ଭୃଣରୁ ନୂଆ ମନୁଷ୍ୟ ଶିଶୁ ଜନ୍ମ ନିଏ | କିନ୍ତୁ ଯୌନର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଗର୍ଭ ଭିଆଇବା, ତା’ହା ଶରୀରର କାମନାକୁ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଇ, ତେବେ ଯଦି କେବଳ ଶରୀର ଯୌନ କାମନାର ତୃପ୍ତି ପାଇଁ ଚାହିଁ ଅନିଚ୍ଛାରେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ନାରୀ ଗର୍ଭରେ ପୁରୁଷର ବୀର୍ଯ ଛୁଟିଯାଏ ତେବେ ତାହା ଭବିଷ୍ୟତ ଜୀବନରେ ଦୁଃଖ ସୃଷ୍ଟି କରେ |  ଏଠି ପାଇଁ ଆଜିର ଯୁଗରେ ସୁରକ୍ଷିତ ଯୌନ ପାଇଁ ବଜାରରେ କୋଣ୍ଡୋମ (ନିରୋଧକ) ବିକ୍ରି ହେଉଛି | କୋଣ୍ଡୋମ ନାରୀ ଓ ପୁରୁଷ ଉଭୟଙ୍କ ପାଇଁ ଅଲଗା ଅଲଗା ମିଳେ | ଏହା ସାଧାରଣତଃ ପୁରୁଷର ଯୌନାଙ୍ଗ ଉପରେ କିମ୍ବା ନାରୀର ଯୌନାଙ୍ଗ ଭିତରେ ଲଗାଇବା ଦ୍ୱାରା ଯୌନ ସମୟରେ ପୁରୁଷର ଲିଂଗାରୁ ବାହାରି ଆସୁଥିବା ତରଳ ପଦାର୍ଥ ଯାହାକୁ ଆମେ ବୀର୍ଯ୍ୟ କହିଥାଉ ତାହା, ନାରୀର ଶରୀରର ଗର୍ଭ ଭିତରକୁ ଯାଇପାରେ ନାହିଁ, ଯାହା ଫଳରେ ଭୃଣ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ ନାହିଁ |

କିଛି ପୁରୁଷ ନାରୀର ମଳଦ୍ଵାରରେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଲିଙ୍ଗ ଭର୍ତି କରନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ନାରୀ ଓ ପୁରୁଷ ଉଭୟଙ୍କୁ ଯୌନ ର ଅଧିକ ଖୁସି ମିଳିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ମଳଦ୍ୱାର ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ଅସନା ଜାଗା ଯେଉଁଠାରେ ବିଭିନ୍ନ କୀଟାଣୁ ଜୀବାଣୁ ଆଦି ରହିଥାନ୍ତି | ମଣିଷର  ଶରୀରର ବର୍ଜ୍ୟ ବସ୍ତୁ ସବୁ ସେ ଦେଇ ନିଷ୍କାସିତ ହୁଏ ତେଣୁ ସମସ୍ତ ଖରାପ ପଦାର୍ଥ ଲାଗିବ ଦ୍ୱାରା ତାହା ପ୍ରାୟ ଅଶୁଦ୍ଧ ହୋଇ ରହିଥାଏ | ଏଣୁ ନାରୀର ମଳଦ୍ୱାରରେ ଯୌନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମଲା ତ୍ୟାଗ କରି ଭଲରେ ଶୌଚ କରି ଯୌନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ମଳଦ୍ଵାରେ ଯୌନ କରିବାରେ କୋଣ୍ଡୋମ ମଧ୍ୟ୍ୟ ନିହାତି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଏହା ଅନିଶ୍ଚିତ ଗର୍ଭ ଧାରଣା କୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ନୁହେଁ ବରଂ ରୋଗରୁ ବଂଚିବା ପାଇଁ | ନାରୀର ମଳଦ୍ୱାର ସହ ଯୌନ କଲେ ନାରୀ ଗର୍ଭ ଧାରଣା କରି ନଥାଏ | ନାରୀର ମଳଦ୍ଵାରରେ ପୁରୁଷ ବିନା ଭୟରେ ନାରୀ ସହ ସମ୍ଭୋଗ କରିପାରିବ |

କିଛି ପୁରୁଷ କିମ୍ବା ନାରୀ ନିଜର ସାଥି ସହ ଯୌନ ଖୁସି ନଥାନ୍ତି | ହୁଏତଃ ତାଙ୍କ ସାଥି ତାଙ୍କୁ ଯୌନ କରି ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ଦେଇ ପାରୁନାହାନ୍ତି, ତେବେ ଏ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ ଅନ୍ୟଠାରେ ଯୌନ କାମନା ପ୍ରକାଶ କରେ ଏବଂ ସମ୍ଭୋଗ କରିଥାଏ | ଏହିଭଳି ଯୌନ ସମ୍ଭୋଗ ବେଳେ କୋଣ୍ଡୋମ ବ୍ୟବହାର କରିବା ମଧ୍ୟ୍ୟ ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ | ତେବେ କୋଣ୍ଡୋମ କୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ହେଲେ ବ୍ୟବହାର ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନିଜର ଯୌନ ସାଥି କୁ ଖୁସି କରି ପରିବା ସହ କିଛି ଯୌନ ରୋଗରୁ ସୁରକ୍ଷା ମଧ୍ୟ୍ୟ ପାଇ ପାରିବେ |

——————————————–

ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ପାଖ ଷ୍ଟୋରରୁ କୋଣ୍ଡୋମ କିଣି ପାରୁନାହାନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଅନଲାଇନ ମଧ୍ୟ୍ୟ ମଗେଇ ପାରିବେ | ଅନଲାଇନ ମଗେଇଲେ ତାହା ଗୋଟେ ସିକ୍ରେଟ ପେସାକେତ ଯୋଗେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ପହଂଚିଯିବ | ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ନିର୍ଭର ଯୋଗ୍ୟ ରେ ଆପଣ ଅନେକ ପ୍ରକାର ର କୋଣ୍ଡୋମ ପାଇଁ ପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସିକ୍ରେଟ ପ୍ୟାକେଟରେ ମିଳିଯିବ |

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

1 thought on “ସୁରକ୍ଷିତ ଯୌନ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କଣ୍ଡମର ଆବଶ୍ୟକତା – Surakhita Jouna Sambandhare Condom Ra Abasyakata

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

%d bloggers like this:

Online porn video at mobile phone