ମୋ ସୁନା ଭଉଣୀ ସୋନା – Mo Suna Bhauni Sona


Mo Suna Bhauni Sona

ଏଇଟି ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ ।
କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ନିଜ ବିଷୟରେ କିଛି କହିରଖେ ।ମୋ ବୟସ ୨୭ । ଶ୍ୟାମଳ ରଙ୍ଗ,ପୁରା ସେକ୍ସି ଚେହେରା ।ଯିଏ ଥରେ ଦେଖିବ ନଛୁଇଁ ରହି ପାରିବନି।ଏସବୁ ବହୁତ ହେଇଗଲା ।ଏବେ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି।
ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳର ଘଟଣା।ମୁଁ ସେଦିନ ଗାଁ କୁ ଫେରୁଥାଏ ।ରାତି ହେଇଯିବାରୁ ମତେ ଟ୍ରେନ ଷ୍ଟେସନ ପାଖରେ ରହିବାକୁ ପଡିଲା କରଣ ସେଠୁ ଘର ପ୍ରାୟ ୮୦ କିମି।ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ ଧରମ ଭଉଣୀ କୁ ଫୋନ କଲି ।ଏଠି ତା ବିଷୟରେ କିଛି କହିରଖେ।ବୟସ ୧୬,ଯୌବନ ର ପ୍ରଥମ ପାହାଚ।ପୁରା ୩୨ ୨୮ ୩୨।ଶ୍ୟାମଳ ରଙ୍ଗ ହେଲେ କଣ ହେବ ଦେହ ଆଉ ମୁହଁ ର ଗଢଣ କୁ କେହି ହେଲେ ଖୁଣି ପାରିବେନି ।ମୋ ଫୋନ ଯିବାରୁ ସିଏ ଫୋନ ଉଠେଇଲା । ମୁଁ ତାକୁ ସବୁ କଥା କହିଲି । ସିଏ କହିଲା ହଉ ଭାଇ ଥାଅ ମୁଁ ଆସୁଛି ତମକୁ ନବା ପାଇଁ।ମୁଁ ସେଠି ଅପେକ୍ଷ୍ୟା କଲି।କିଛି ସମୟ ପରେ ସିଏ ଗାଡି ନେଇକି ଆସିଲା।କହିଲା ଭାଇ ଅସ ଯିବା ଘରକୁ । ଶୀତ ରାତି ମୁଁ ସେମିତି ବେସି କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥାଏ ।ସିଏ ମତେ ଗାଡି ଚଳେଇବାକୁ ଦେଲା।ମୁଁ ଯେମିତି କିଛି ବାଟ ଚଳେଇଛି ମତେ ପ୍ରବଳ ଶୀତ ହେଲା ।ମୁଁ କହିଲି ସୋନା ପ୍ରବଳ ଶୀତ ଲାଗୁଛି ।ମୋ ମୁହଁରୁ କଥା ଶରିଛି କି ନାଇଁ ସିଏ ମତେ ବହୁତ ଜୋର ରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା ।ପୁଣି ପଚାରିଲା ଏବେ ଆଉ ଶୀତ ହଉଛି କି ନାଇଁ।କୁଆଁରୀ ଦେହ ର ପ୍ରଥମ ଛୁଆଁ ରେ ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇଗଲା ।ମୁଁ ପୁରା ଗରମ ହେଇଗଲି କିନ୍ତୁ କଲେ କିଛି ଖରାପ ଭାବିବ ବୋଲି କହିଲି ହଁ ଟିକିଏ ଟିକିଏ ଆଉ ସିତ ହଉଛି ।ସେଠୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଁଚିଲୁ।ସୋନା ଙ୍କ ବୋଉ ଖାଇବା ଗରମ କରିକି ରଖିଥିଲେ।ଖାଇବା ବଢ଼ିଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଦୁଇଜଣ ଖାଇକି ସୋଇବ ମୁଁ ଚାଲିଲି ଶୋଇବି।ଖାଇବା ବଢ଼ା ହବା ଭିତରେ ସୋନା ଡ୍ରେସ ବଦଳି କି ଗୋଟେ ପିଙ୍କ କଲର ର ନାଇଟି ପିନ୍ଧିକି ଆସିଲା ।ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସାଙ୍ଗ ହେଇକି ଖାଇଲୁ ।ଖାଇବା ସମୟରେ ମୋର ନଜର ସିଧା ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପଡୁଥାଏ ।କିନ୍ତୁ ବୋଧେ ସିଏ କିଛି ଜାଣି ପାରୁ ନଥାଏ ।ଖାଇବା ସରିଲା ପରେ ସିଏ ବାସନା ଉଠେଇ ନେଲା।ମୁଁ ହାତ ଗୋଡ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଇକି ଆସିବା ଭିତରେ ସିଏ ବିଛଣା ବିଛେଇ ସାରିଥିଲା।ମୁଁ ଶୋଇବାକୁ ଗଲି।ପରେ ଜାଣି ପାରିଲି ଯେ ସୋନା ଙ୍କ ବୋଉ ସେପଟେ ପୁଅ କୁ ଧରିକି ସୋଇଛନ୍ତି ଆଉ ବାପା କୁଣିଆ ଘର ଯାଇଛନ୍ତି।ଆମେ ଏପଟ ଘରେ ସୋନା ଆଉ ମୁଁ ଶୋଇବୁ।ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ।ପରେ ସୋନା ଲାଇଟ ବନ୍ଦ କରିକି ଆସିଲା ।ଶୀତ ଦିନ ହେଇଥିବାରୁ ଆମେ କମ୍ବଳ ଘୋଡ଼ି ହେଇକି ଶୋଇଲୁ।ତାର ଅଲଗା ଆଉ ମୋର ଅଲଗା ।

Install a new chat app and make fun with friends.

ମୋର ଟିକିଏ ରୋଗ ।ମୁଁ ରାତିରେ ଶୋଇଲା ବେଳେ ନିଜେ ଘୋଡ଼ି ହେଇଥିବା ଜିନିଷ କୁ ଫୋପାଡ଼ି କି ପାଖରେ ଶୋଇଥିବା ଲୋକ ର କମ୍ବଳ ଭିତରେ ପଶି ଯାଏ।
ମୁଁ ହାଲିଆ ହେଇକି ଆସିଥିଲି ତେଣୁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ନିଦ ଆସିଗଲା ।ଶୀତ ରାତି ବଡ ରାତି ।ହଠାତ ମୋର ନିଦ ଟିକିଏ ଭାଙ୍ଗିଗଲା।ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ମୋ କମ୍ବଳ କୋଉଠି ମୁଁ ଆଉ ପାଉନି ।ତେଣୁ ମୁଁ ସୋନା କମ୍ବଳ ଭିତରେ ପଶିଗଲି।ସୋଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି ହଠାତ ସୋନା ମତେ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣି ନେଲା।ମୁଁ କିଛି ବୁଝିବା ଆଗରୁ ମୋ ମୁହଁ ଯାଇକି ସିଧା ସୋନା ର ଦୁଧ ମଝିରେ ।ମୁଁ କିଛି କହି ପାରୁ ନଥାଏ।ଚୁପ ରହିକି ଦୁଧର ଗରମ ର ମଜା ନେଲି।କିଛି ସମୟ ପରେ ନିଜକୁ ଦୁଧ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଅନୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ପୁଣି ସିନା ମୋ ମୁହଁ କୁ ଭିଡି ନେଇ ଦୁଧ ମଝିରେ ରଖିଦେଲା ଆଉ ଜାବୁଡି ଧରିଲା ଯେମିତି ମୁଁ ଆଉ ଖସି ନପାରେ।କଣ କରିବି କିଛି ବୁଝି ପାରୁନଥିଲି।ସେ ମତେ ଏତେ ଜୋର ରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଥିଲା ଯେ ମୁଁ ନିଜକୁ ଅଲଗା କରି ପାରୁ ନଥିଲି ।ଏମିତି ପ୍ରାୟ ୩୦ ମିନିଟ ଚାଲିଲା।ମୁଁ ସେତେବେଳେ କୁ ପୁରା ଗରମ ହେଇ ସରିଥାଏ ।ମୁଁ ସେଠୁ ଧୀରେ ସୋନା କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି।ସେ ପୁଣି ମତେ ଆହୁରି ଜୋର ରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା।ମୋ ଅବସ୍ଥା ସେତେବେଳ କୁ ଅସମ୍ଭାଳ କହିଲେ ଚଳେ।ସେଠୁ ଧୀରେ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟିଏ ହାତ ଆଣିକି ନାଇଟ ସହ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲି।ଓଃ କି କଅଁଳିଆ ଦୁଧ ଇଛା ହଉଥିଲି ଖାଇଯିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ସାହସ ହଉ ନଥାଏ।ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ଦୁଧ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କଲି।ସୋନା ବି କିଛି କହୁନଥିଲା।ମୁଁ ବୁଝି ପାରୁଥିଲି ଯେ ସିଏ ବି ଶୋଇବା ର ବାହାନା କରିକି ମଜା ନଉଅଛି।ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ଦୁଇହାତ ଲାଗେଇକି ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି।ଦୁଧ ଚିପିବା ସମୟରେ ଧୀରେ କି ତା କାନ ରେ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି।ସିଏ ସେତେବେଳେ କୁ ପୁରା ଗରମ ହେଇ ସାରିଥାଏ। ତା ପାଟିରୁ କିଛି କଥା ବାହାରୁ ନଥାଏ।ତଥାପି ବହୁତ କଷ୍ଟ ରେ କହିଲା ଯେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଛି।ପୁଣି କହିଲା କଣ ଖାଲି ମୋ ଦୁଧ ଚିପୁଥିବ ନା ଖାଇବ ବି।ମୁଁ ଖୁସି ହେଇଗଲି ଆଉ ତା ନାଇଟି ପୁରା ବେକ ଯାଏ ଟେକିଦେଲି।ସିଏ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥିଲା।ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ତା ଦୁଧ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି।ସିଏ ଧୀରେ ଧୀରେ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ହଉଥାଏ।ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତା ଦୁଧ ଆଡ଼କୁ ଜାବୁଡି ଧରିଥାଏ।ମୁଁ ବି ମନ ଖୁସି ରେ ତା ଦୁଧ କୁ ଖାଇ ଚାଲିଥାଏ।ଏମିତି ପ୍ରାୟ ୧୫ ମିନିଟ ଚାଲିବା ପରେ ହଠାତ ମତେ ଲାଗିଲା କି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ସୋନା ଧରିଛି ଆଉ ସଲ ସଲ କରୁଛି।ମୁଁ ଦୁଧ ଖାଇ ଚାଲିଛି ଆଉ ସିଏ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସଲ ସଲ କରିଚାଲିଛି।ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିବି ବୋଲି ଭାବୁଥିଲି ଯେ ଆଜି ଏମିତି କଣ ହେଇଛି ପୁଣି ଚୁପ ରହିଲି ଆଉ ମଜା ନେଇ ଚାଲିଲି।ମୁଁ ବି ଧୀରେ ଧୀରେ ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ତା ବିଆ ଉପରେ ରଖିଦେଲି ।ତାର ଦେହ କଣ ହେଲା କେଜାଣି ମତେ ବହୁତ ଜୋର ରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା।ତା ବିଆ ଉପରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ବାଳ ଉଠିଥିଲା ।ହାତ ମାରିବା ପରେ ମୁଁ ଆହୁରି ଗରମ ହେଇଗଲି ।ଏପଟେ ଦୁଧ ଖାଇଚାଲୁଥାଏ ଆଉ ସେପଟେ ତା ବିଆ କୁ ଆଉଁସୁ ଥାଏ।ସିଏ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଗ ପଛ କରୁଥାଏ।

ସେଠୁ କଣ ଇଛା ହେଲା କେଜାଣି ସୋନା ଉଠି ପଡ଼ିଲା।ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଂଟ କୁ ପୁରା ଖୋଲି ଦେଲା ଆଉ ତା ବିଆ କୁ ମୋ ମୁହଁ ପାଖରେ ରଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା।ମୁଁ କେବେ କୋଉ ଝିଅ ବିଆ ଚାଟି ନଥିଲି ।କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସିଏ ତା ବିଆ କୁ ମୁହଁ ପାଖକୁ ନେଇଆସିଲା ବୀଆ ର ବାସ୍ନା ରେ ମୁଁ ଆହୁରି ଗରମ ହେଇଗଲି ଆଉ ବିଆ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ।ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ବିଆ ଚାଟିବାକୁ।ସିଏ ବି ଗରମ ଗେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଲଳିପପ ଭଲି ଚାଟି ଚାଲିଥାଏ।
ହଠାତ ତା ଦେହ ଥରି ଉଠିଲା ।ମୁଁ ଡରିଗଲି କଣ ହେଲା ବୋଲି କିନ୍ତୁ ପରେ ଜାଣି ପାରିଲି ଯେ ସିଏ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା।ସବୁତକ ପାଣି ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ।ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ତା ବିଆ ର ପାଣି।ସେଠୁ ସିଏ ଧୀରେ ମୋ ଉପରୁ ଉଠି ଗଲା ଆଉ ପାଖରେ ସୋଇପଡ଼ିଲା ଆଉ କଣାରେ ଥିର କିନା କହିଲା ଭାଇ ଆଉ ସହି ହଉନି ତମ ବାଣ୍ଡ ଏବେ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦିଅ।ମୁଁ ବି ଠିକ ଏଇ କଥା ଶୁଣିବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷ୍ୟା କରିଥିଲି।ହଠାତ ତା ଉପରେ ଚଡ଼ିଗଲି ଆଉ ଦୁଧ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି।ଧୀରେ କି ତାକୁ ପଚାରିଲି ଯେ ଆଗରୁ କେବେ ଏମିତି କରିଛୁ କି।ସିଏ କହିଲା ନାଇଁ ଭାଇ ମୁଁ ପୁରା କୁଆଁରୀ ଆଉ ଆଜି ତମେ ମୋ କୁମାରୀତ୍ବ ନଷ୍ଟ କରିଦିଏ।ମୁଁ ଖୁସି ହେଇଗଲି ଯାହା ହଉ ଜୀବନ ରେ ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଗୋଟେ କୁଆଁରୀ ଝିଅ ସହ କରୁଛି ।

ସେଠୁ ମୁଁ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି ଆଉ ମୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ମୁହଁ ରେ ଲଗେଇ ପେଲିବାକୁ ଯାଉଛି ସୋନା କହିଲା ଭାଇ ଧୀରେ କରିବ।ତମର ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୁଁ କାଳେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବିନି।ମୁଁ କହିଲି ବ୍ୟସ୍ତ ନାଇଁ ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ କରିବି।ମୁଁ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇଛି ସିଏ ଚିଲେଇ ବାକୁ ଯାଉଥିଲା ମୁଁ ତା ମୁହଁ କୁ ମୋ ହାତେ ବାନ୍ଦ କରିଦେଲି।ମୁଁ ବୁଝି ଗଲି ଯେ ସତରେ ସିଲ ଖୋଲିନି।ସେଠୁ ତା ମୁହଁ ରେ ଭଲକି ହାତ ରଖିକି ଗୋଟେ ଶକ୍ତ ଧକା ମାରିଲି ।ମୋ ୭ ଇଁଚିଆ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା।ସିଏ ବିକଳରେ ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲା ଆଉ ତା ଆଖିରୁ ଲୁହ ଝରି ଆସିଲା।କାନ୍ଦି ପକେଇଲା।ମୁଁ ସବୁ ଜାଣି ପାରିଲି ତେଣୁ କିଛି ସମୟ ସେମିତି ଚୁପ ରହିଲି।କିଛି ସମୟ ପରେ କେମିତି ଲାଗୁଛି ବୋଲି ପଚାରିଲି।କହିଲା ହଁ ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗୁଛି।ମୁଁ ସେଠୁ ମୋ ମୁଷଳ କୁ ଆଗ ପଛ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି।ତା ବିଆ ଲାଳ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପାଣିରେ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇ ସାରିଥିଲା।ଫଳରେ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ପଚ ପଚ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା।ସୋନା ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିକି ଖାଲି ଗେଲ କରି ଚାଲିଥାଏ।ଏମିତି ପ୍ରାୟ ୩୦ ମିନିଟ ଚାଲିଲା ।ଏହା ଭିତରେ ସିଏ ୫ ଥର ପାଣି ଛାଡି ସାରିଥିଲା।ମୋର ପାଣି ବାହାରିବ ସମୟ ହେଇଗଲା।ମୁଁ କହିଲି ସୋନା ମୋର ପାଣି ବାହାରିବ କଣ କରିବି।ସିଏ କହିଲା ଭାଇ ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ ଥର ତେଣୁ ତମେ ସବୁ ରସ ମୋ ବିଆ ରେ ଛାଡିଦିଅ।କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଲେ ମୁଁ ଔଷଧ ଖାଇନେବି।ତେଣୁ ମୁଁ ସବୁତକ ରସ ତା ବିଆ ରେ ଛାଡିଦେଲି।ସିଏ ବିଆ ରସ ପାଇ ମତେ ବହୁତ ଜୋର ରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା।ମୁଁ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା।ସିଏ ମୋ ଓଠ କୁ କିସ କରିକି କହିଲା ବହୁତ ଭଲ ଭାଇ।।ସେଇଦିନ ଠାରୁ ମୁଁ ଯେବେ ବି ବାହାରୁ ଗାଁ କୁ ଯାଏ ଗୋଟେ ରାତି ତା ସହ ସେକ୍ସ କରେ ଆଉ ତା ପରେ ଗାଁ କୁ ଯାଏ।

ମୋ କାହାଣୀ ପୁରା ସତ ଆଉ ନୂଆ।କାହାକୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ମତେ ମେଲ କରି ଜଣେଇବେ।ଯୋଉ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ମୋ କାହାଣୀ ଭଲ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଚାହ୍ନୁଛନ୍ତି ମତେ ମୋ ମେଲ ରେ ଜଣାନ୍ତୁ ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ତୁମ ମାନଙ୍କୁ କିଛି ନୂଆ କଥା ଶିଖେଇବି

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

%d bloggers like this:

Online porn video at mobile phone


sexy tokitelugu sex stories.bedha storytelugu sex new storiestelugu language sex storesodia sex story in odia languageodia hot sex storyodia desi bia imageoriya jhia dudhahot sex story in odiaodia new sexy storynew sex stories in telugu fontdudha gapawww sex storys telugu combhauja bia comodia bia bandaodia bhabi storymaa pua odia sex storyodia real sex storyଓଡିଆ ସେକ୍ସpekatalo srungaramtelugu sex storice comtelugu sex stories.co.intelugusex storyodia jouna gapaodia bedha kabitaodia bhauja photosex kahani odiatelugu sarasam kathalusex telugu stories comtelugu sex booksjouna gapaodia bia gapa 2010odia hindi sex storybia banda gapatelugu sex storys innua bhaujaodia jhia bia photoଓଡିଆ ଗପnew odia sex storyodia bhuja comwww telugusex storys comodiya sex booktelugusex stiriessex stories telugu latestenglishsex storytelugu sex books comtelugu pasandaina kathaluoriya bia storydesi odia sex kahaniodia sex story in odia fontbhauni ku genhilibia banda gapatelugu sex stories.latest oriya sex storynew odia sex story combhauja comoriya sex story combhauja biabedha storysex stories new telugutelugu six storisbia banda comodia bia banda gapabhauja saha sexhandi sax storetelugu telugu sex storiesodia sex story in odia languageodia gehiba gapaodia bou biaodia hindi sex storyakkavai karpalitha thambiodia giha gehi gapaodia sex story pdfodia sex story in odiagiha gehi storysadhu baba sex kahanibhauja bia photoodia new sex gapatelugusex storis combia banda gapaanni pundaitelugusex stores comwww telugu new sex stores comwww saxe story comodia latest sex storyodia sex story in odiaoriya sex gapakotha telugu sex storieswww telugu x stories com