ମୋ ଭଉଣୀ ସରଜୁ କୁ ଗେହିଁଲି – Mo Bhauni Saraju Ku Genhili


Click to Download this video!
Mo Bhauni Saraju Ku Genhili - ninetta.ru

ମୋ ନା ହେଉଛି କାଳିଆ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଚାକିରୀ କରେ ଆଉ ସେହି ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ମୋର ଜଣେ ଭଉଣୀ ରୁହନ୍ତି ତାଙ୍କ ନା ହେଉଛି ସରଜୁ ସେ ଏକା ରୁହେ ଆଊ କମ୍ପାନୀ ତାକୁ ଏକା ରୁମ ଦେଇଥାଏ ସରଜୁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ପୁରା ହଳଦିଆ ଗୋରା ତା ଫିଗର ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ସେକ୍ସି ଦୁଧ ଦେଖିବାକୁ ସେତେ ବଡ ନୁହେ ହେଲେ ୩୦ ସାଇଜ ହେବ ଅଂଟା ବହୁତ ସରୁ କିନ୍ତୁ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ଚୌଡା ମୁଁ ପ୍ରାୟ ସମୟ ତା ରୁମ କୁ ଯାଏ ଦିନେ ଏମିତି ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ତା ପାଖକୁ ଯାଇଥାଏ ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ରାତି ୯ଟା ହୋଇଗଲା ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ରହିଯାଏ କାଲି ସକାଳେ ଯିବା ମୁଁ ସେଠୁ ରହିଗଲି ଆଉ ଦୁହେଁ ହୋଟେଲ ରୁ ଖାଇବା ସାରି ରୁମ କୁ ଫେରିଲୁ ତାପରେ ଦୁହେଁ ଗୋଟେ ଖଟରେ ଏକାଠି ଶୋଇଲୁ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୨ଟା ହେବ ସରଜୁ ତା ଗୋଡ ଆଣି ମୋ ଗୋଡ ରେ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ବି ସେୟା କଲି ଧୀରେ ଧୀରେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ କିସ କର କରି ହେଲୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲଲାଗୁଛି ତମକୁ କୁ କେମିତି ଲାଗୁଚି ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ସରଜୁ ତୋ ଦେହ ଯେମିତି ହେଇଚି ଖାଲି ଖାଇବା କୁ ଇଛା ହେଉଛି ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ତମେ ବହୁତ ଭଲ ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ତୁ କା ସହ ସେକ୍ସ କରିଛୁ ସରଜୁ କହିଲା ନା ଭାଇ ମୁଁ କେବେ କରିନି ଆଜି ତମ ସହ କରିବି ହଁ ସରଜୁ ମୁଁ ଆଜି ଯାଏ କୋଉ ଝିଅ କୁ ଛୁଇନି ଆଜି ତୋତେ କରିବି ହଁ ଭାଇ ସେକ୍ସ ରେ ଏତେ ମଜା ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ତାପରେ ଦୁହେଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲୁ ସରଜୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି କହିଲା ଭାଇ ତମର ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ରେ ଯିବନି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲେ ଦେଖିବୁ ଏତେ ମଜା ଆସିବା ଯେ ତୁ ନିଜେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ତୋ ବିଆ ରେ ପୂରେଇବୁ ତା ପରେ ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଆଡେଇ ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ରେ ବହୁତ ବାଳ ହେଇଚି

Install a new chat app and make fun with friends.

ସେଠୁ ତା ବିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଚାଟି ବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ କି ମଜା ଆହୁରି ଜୋରେ ଚାଟ ମୁଁ ତା ବିଆ ରେ ଜିଭକୁ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ବିଆ ପାଣିକୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ସରଜୁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କେନ୍ଦି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ଓଃ କି ମଜା ହଁ ଏମିତି ଆହୁରି ଜୋର ରେ ବାଣ୍ଡ ଆଗପଛ କରି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଅ ସେଠୁ ସେ ବି ସେୟା କଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଲୁହା ଛଡା ପରି ହେଇଗଲା ସେ କିନ୍ତୁ ଖାଇ ଚାଲିଥାଏ କହୁଥାଏ ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ଖାଇବାକୁ ବହୁତ ଭାଲ ଲାଗୁଚି ଏଣେ ମୁଁ ତା ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗପଛ କରୁଥାଏ ଏମିତି କରୁ କରୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ଏଥର ତମ ବାଣ୍ଡସ କୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରା ସେଠୁ ମୁଁ ତାକୁ ଚିତି କରି ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଘସିବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ନିଜେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ବିଆ ଭିତର କୁ ପେଳଇବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା ଭାଇ ପୁରା ଆଉ ସଂଭାଳି ହେଉନି

ମୁଁ ସେଠୁ ଏକ ଧକା ଦେଲି ତା ବିଆ ଲାଳୁଆ ଥିବାରୁ ଅଧା ବାଣ୍ଡ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ସରଜୁ ଚିଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା ଭାଇ ଓଃ କି କଷ୍ଟ ମୁଁ ସେଠୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଏମିତି କରୁ କରୁ ତା ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶିଗଲା ଆଉ ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ଏଥର କର ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ମୁଁ ସେଠୁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ନାହିଁ ମୁଣ୍ଡା ରେ ବାଜୁ ଥାଏ ସରଜୁ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଉଥାଏ ଆଉ କହୁଥାଏ ଭାଇ ତମେ ଆଜି ମୋ ବିଆ ଫଟେଇଦେଲା ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସଋଜୁ ଆଜି ତୋ ବିଆ ଫାଟିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଛିଡି଼ଲା ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ତମର କଣ ଛିଡି଼ଲା ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ବି କେବେ ଗେଁହି ନଥିଲି ତେଣୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଗର ଚମଡା ଛିଡି଼ଲା ତୋର ବି ସେମିତି ଫାଷ୍ଟ ଟାଇମ ତେଣୁ ତୋ ବିଆ ବି ଫାଟିଲା ତାପରେ ତାକୁ ଏତେ ଜୋର ରେ ଗେଂହୁ ଥାଏ ଯେ ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି କହିଲା ଭାଇ ମୋରି ବାହାରିଲା ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସରଜୁ ମୋର ବି ଏଥର ବାହାରିବା ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ସବୁତ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଭର୍ତି କର ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଏମେତି କଲେ ତୁ ପେଟରେ ହେଇଯିବୁ ତାପରେ ସରଜୁ କହିଲା ମୁଁ ପେଟରେ ହେଲେ ଔଷଧ ଖାଇଦେବି କିନ୍ତୁ ମୋ ବିଆ ସବୁତକ ଗିଜ ପୁରା ଯେମିତି ମୁଁ ଥରକେ ପେଟରେ ହେବି ତାପରେ ସବୁତକ ଗିଜ ତା ବିଆ ରେ ପରେଇଦେଲି ତାପରେ ଲାଇଟ ଲାଗେ ଦେଖିକହିଲି ଓଃ ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ପୁରା ଫାଟିକି ରକ୍ତ ବାହାରିଛି ଆଉ ମୋବାଣ୍ଡ ଦେଖାଇ କହିଲି ପୁରା ଚିଡି ଯାଇଛି ସେଠୁ ଦୁହେଁ ପୋଛା ପୋଛି ଦୁହେଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଶୋଇଲୁ ପୁଣି କିଛି ସମୟ ପରେ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ମୋରି ଆହୁରି ଇଛା ହେଲାଣି ଗିଁହା ଖାଇବାକୁ ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ଏଥର ତୁ ମତେ ଗିହେଁ ସରଜୁ କହିଲା ମୁଁ ତମକୁ କେମିତି ଗେହିଁବି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ମୁ ଶୋଉଚି ତୁ ମୋ ଉପରକୁ ଆସେ ସେଠୁ ସରଜୁ ମୋ ଉପରକୁ ଆସିଲା ଆଉ ମୁ ତା ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଗେଇ କହିଲି ଏଥର ବସିକି ଉପର ନୀଚେ ହ ସେଠୁ ସରଜୁ ତଳ ଉପର ହେଇ ମଜା ନେବାକୁ ଲାଗିଲା

ଏଣେ ମୁଁ ତା ଦୁଧ କୁ ଦଳୁଥାଏ ଆଉ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡ଼ୁ ଥାଏ ତାପରେ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଖାଅ ମୁଁ ସେଠୁ ତା ଦୁଧ କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଏମିତି ହେଇ କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ କି ମଜା ଲାଗୁଚି ମତେ ଲାଗୁଚି ତମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ନାହିରେ ବାଜୁଛି ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ବି ମସ୍ତ ହେଇଚି ତୋ ବିଆରେ ଥିବା ବାଳ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଚି ଓଃ ସରଜୁ ହଁ ଆହୁରି ଜୋର ରେ କର କି ମଜା ଲାଗୁଚି ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ଏଥର ମୋରି ବାହାରି ପଡିବ ହଁ ସରଜୁ ଜୋର ଜୋର ରେ କରେ ସେ ମୋତେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲା ଶେଷ ରେ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାଳ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ରୁ ବହୁତ ପାଣି ବାହାରୁଚି ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ଯେମିତି ହେଇଚି ନା ମୋରି ପୁରା ପାଣି ବାହାରି ପଡୁଛି ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ଏଥର ମୁଁ ତୋତେ ପଛୁଆ ଗେହିଁବି ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ମୁଁ ଶୁଣିଚି ପଛୁଆ ଗେହିଁଲେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗେ ସେଠୁ ସରଜୁ ନଇଁ ପଡିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ବିଆ କଣା ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ରଖି ଏକ ଧକା ଦେଲି ବିଆ ପୁରା ଲାଳୁଆ ହେଇଥିବାରୁ ଭସ କିଣା ପଶିଗଲା ତାପରେ ସରଜୁ କୁ କହିଲି ଏଥର ତୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଗ ପଛ କର ସେଠୁ ସେ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ପଛୁଆ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ସେଠୁ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଧରି ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ବେଳେ ବେଳେ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ରଗଡି ରଗଡି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ କହୁଥାଏ ଭାଇ ଆହୁରି ଜୋର ରେ ଗିଁହ ମୋ ବିଆ ଆଜି ଫଟେଇ ଦିଅ ହଁ ସରଜୁ ଆଜି ତୋତେ ଗେଁହି ଗେଁହି ତୋ ବିଆ ଫଟେଇ ପୁରା ମେଳା କରିଦେବି |

ଏମିତି ସରଜୁ ୩୦ମିନିଟ ଯାଏଁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ରେ କେତେ ପାଣି ରଖିଛୁକିଲୋ ସେଠୁ ସେ କହିଲା ତମ ବାଣ୍ଡ ସେମିତି ହେଇଚି ଦେଖିଲେ ମୋରି ପୁରା ଲାଳୁଆ ହେଇଯାଉଛି ବିଆ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ଯା କାହା ତୋ ବିଆ ଆଉ ଦୁଧ ଯାହା ହେଇଚି ତୋତେ ଜମା ଛାଡିବାକୁ ଇଛା ହେଉନି ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ଆଜିଠୁ ତମେ ମୋ ଘଇତା ଆଉ ମୁଁ ତମ ମାଈପ . ହଁ ସରଜୁ ମୁଁ ତୋ ଘଇତା ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ମୋର ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ସବୁତକ ଗିଜ ନେଇ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପକେଇଦେଲି ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ତମ ଗିଜ ବହୁତ ମିଠା ଲାଗୁଚି ତମର ଏତେ ଗିଜ ବାହାରୁଚି କେମିତି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇଲେ ବହୁତ ବାହାରୁଚି ସେଠୁ ସରଜୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲା ଆଉ କହିଲା ଭାଇ ମୋ ବିଆ ଟିକେ ଚାଟ ଆଉ ଚାଟି ଚାଟି ପାଣି ବାହାର କର ସେଠୁ ସରଜୁ ବିଆ କୁ ଚାଟି ଚାଟି ତାର ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲି ଆଉ କହିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା ମୋ ଗିଁହା ସରଜୁ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ତମ ଗିଁହା ଏତେ ମଜା ମୁ ଜାଣି ନଥିଲି ହଁ ସରଜୁ ମୁ ତୋତେ ଗେଁହି ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ତମର ଯେତେବେଳେ ଇଛା ହେବ ଆଉ ଆସି ମୋ ବିଆରେ ତମ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଭର୍ତିକରିବା ସେଠୁ ଦୁହେଁ ରାତିସାରା ଆଉ ଶୋଇଲୁଣି ଖାଲି କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ଶୋଇଲୁ ସକାଳୁ ପୁଣି ବାଥ ରୁମ ରେ ଠିଆ ଗିଁହା ଗିହିଁ ହେଲୁ ସେହି ଦିନ ଠାରୁ ଯେବେ ଇଛା ହୁଏ ମୁଁ ଯାଏ ଆଉ ଗିହେଁ ସରଜୁ ଇଛା ହେଲେ ସେ ବି ମୋତେ ଡାକେ ଆଉ ଆମେ ଦୁହେଁ ଗିଁହା ଗିହିଁ ହେଉ.

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

%d bloggers like this:

Online porn video at mobile phone