ମୋ ଭାଣିଜୀ ସାଙ୍ଗକୁ ତା ଘରେ ଗେହିଁବାର ମଜା – Mo Bhaniji Sanga Ku Ta Ghare Genhibara Maja


Mo Bhaniji Sanga Ku Ta Ghare Genhibara Maja - ninetta.ru

ମୁଁ ରଞ୍ଜନ ଭାଉଜ. କମ୍ ର ସମସ୍ତ ପାଠକ ଓପ ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ମୋର ନମସ୍କାର ଜଣାଇ ଆଜିର କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି। ମୋ ବଡ ଭଉଣୀ ଗୋଟାଏ ବଡ ପରିବାର ରେ ବାହା ହୋଇଥାଏ। ତାଙ୍କର ସମସ୍ତେ ସରକାରୀ ଶିକ୍ଷକ। ମୋ ଦେଇ ବି ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ। ଦେଈ ର ଗୋଟାଏ ଝିଅ ଓ ଦୁଇ ଜାଆଳା ପୁଅ। ଝିଅ ମାନେ ମୋ ଭାଣିଜୀ ଏବେ ବ୍ୟାଙ୍କ ମାନେଜର। ଏଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ମୋ ଭାଣିଜୀ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିଲା। ମୁଁ ବିଏ ସି ପରେ ଏକ ନୂଆ ହାଇସ୍କୁଲରେ ଶିକ୍ଷକତା କରୁଥିଲି। ଯେବେ ଛୁଟି ହୁଏ ମୁଁ ଦେଈ ଘରକୁ ଯାଏ। ମୋ ଭାଣିଜୀ କୁ ବିଜ୍ଞାନ ପଢାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ। ତାଙ୍କ ଘରଠାରୁ ଟିକେ ଦୂରରେ ତା ସାଙ୍ଗର ଘର । କିଛି ଦିନ ଯିବାପରେ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ତା ସାଙ୍ଗକୁ ଦେଖିଲି। ବୟସ ସମାନ ହେଲେ ବି ସେ ମୋ ଭାଣିଜୀ ଠାରୁ ବଡ ଦେଖାଯାଉଥାଏ। ମୋ ଭାଣିଜୀ କହିଲା ମାମୁ ଏ ମୋ ସାଙ୍ଗ ସେ ତୁମ ପାଖକୁ ପାଠ ବୁଝିବାକୁ ଆସିଛି। ମୁଁ କହିଲି ଠିକ୍ ଅଛି, କଣ ପାଠ ବୁଝିବ କୁହ। ଭାଣିଜୀ କହିଲା ମାମୁ ତୁମେ ତାକୁ ପାଠ ବୁଝାଉଥାଅ, ମୁଁ ଆର ଘରେ ଅଙ୍କ କରୁଛି, ଟିଉସନ୍ ପାଠ । ମୁଁ କହିଲି ହଉ ତୁ ଯା । ତା ସାଙ୍ଗ ଖଟ ଉପରେ ବହି ଓ ଖାତା ଧରି ବସିଥାଏ। ମୁଁ ଚେୟାର ଉପରେ ବସିଥାଏ।
ମୁଁ – ତୁମ ନାମ କଣ ?
ସେ – ମୋ ନା ସୀମା।
ମୁଁ – କଣ ପାଠ ବୁଝିବ ?
ସେ – ମୁଁ ଜନନ ଚାପଟର୍ ର ଶୁକ୍ରାଣୁ ଜନନ ଓ ଡିମ୍ବାଣୁ ଜନନ ବୁଝି ପାରୁନି।
ମୁଁ ବହି ଖୋଲି ସେହି ପାଠ କୁ ବୁଝାଉଥାଏ ଓ ସେ ଇଣ୍ଟ୍ରେଷ୍ଟ ର ସହ ଶୁଣୁଥାଏ। ସେ କହିଲା ମାମୁ ଆପଣ ଯେପରି ବୁଝାଉଛନ୍ତି ସ୍କୁଲ ରେ ବୁଝାଉ ନାହାଁନ୍ତି। ମୁଁ କହିଲି କ୍ଲାସରେ ଏ ପାଠ ପୁଅ ଝିଅ ଭିତରେ ବୁଝାଇ ହେବନି। ସେ ଡିମ୍ବାଣୁ ଜନନ ଭଲ ଭାବେ ବୁଝିଗଲା। ଶୁକ୍ରାଣୁ ବିଷୟରେ ବାରମ୍ବାର ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଥାଏ। ସେ କେଉଁଠି ଥାଏ ? କିପରି ଡିମ୍ବାଣୁ ସହ ମିଶେ ଇତ୍ୟାଦି। ମୁଁ ତାକୁ ବୁଝିବା ପାଇଁ ଟିକେ ଅଧିକ ଖୋଲା ହୋଇଗଲି । ସେ ବି ମୋ କଥାକୁ ମନଦେଇ ଶୁଣୁଥାଏ ଓ ମୋ ସହ ଖୋଲାରେ କଥା ହେଉଥାଏ । ମୁଁ ଲକ୍ଷ କଲି ତା ମୁହଁ ଲାଲ୍ ପଡିଯାଉଥାଏ। ସେ ବାରମ୍ବାର ତା ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିରେ ହାତ ମାରୁଥାଏ। ମୁଁ ସାହସ କରି ତା ମେନ୍ସ ହେବା କଥା ପଚାରିଲି। ସେ କହିଲା ମୋର ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ରୁ ହେଲାଣି। ମୁଁ କହିଲି ଡିମ୍ବାଣୁ ଫାଟି ପରିସ୍ରା ବାଟ ଦେଇ ବାହାରିଲେ ତାକୁ ମେନ୍ସ କହନ୍ତି। ସେ କହିଲା ମୁଁ ଜାଣିଛି ଓ ବଡ ଦେଈ କହୁଥିଲା। ମୁଁ ପଚାରିଲି ଶୁକ୍ରାଣୁ ଦେଖିଛୁ ? ସେ ମନା କଲା। ଏମିତି କଥା ବାର୍ତ୍ତା ଭିତରେ ମୋର ତା ପ୍ରତି ଖରାପ ନଜର ଆସିଲା। ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଭଲସେ ଦେଖିଲି। ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଡ୍ରେସ୍ ଉପରୁ ଉଠି ବଡ ବଡ 32 ସାଇଜ୍ ର ଦେଖାଯାଉଥିଲା। ଦୁଧଭୁଣ୍ଡି ବି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା। ମୁଁ ଧୀରେ ତା ଜଙ୍ଘରେ ହାତ ମାରିଲି। ସେ କିଛି କହିଲାନି। ମୁଁ ଜଙ୍ଘକୁ ଆଉସିଲି। ସେ ସେତେ ବେଳକୁ ହିଟ୍ ହୋଇ ଯାଇ ଥାଏ। ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ରହି ପାରୁ ନଥିଲି। ହାତକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିରେ ବୁଲାଇଲି। ସେ କହିଲା କିଏ ଆସିବ ଛାଡ ? ମୁଁ ଜାଣିଲି ଟୋକିର ମନ ଅଛି। ମୁଁ ପଦାକୁ ଆସି ଦେଖିଲି ଭାଣିଜୀ ବାଥରୁମରେ ଗାଧୋଉଛି। ଆଉ କେହି ଦେଖାଯାଉ ନାହାଁନ୍ତି। ମୁଁ କବାଟ କୁ ଆଉଜେଇ ଆସି ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ କିସ୍ କଲି ଆଉ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା କୁ ଡ୍ରେସ୍ ଉପରୁ ଚିପିଲି। ସେ ଉହୁଃ ଆହାଃ ହେଉଥାଏ । ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ମିଶା ଘସିଲି। ଏମିତି ତରବରିଆ କାମ ଭିତରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଚଡି ଓଦା ହୋଇଗଲା। ତା ଚଡି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗପଛ କଲି ତା ବିଆରୁ ବି ପାଣି ବାହାରି ଗଲା। କିନ୍ତୁ ଅସଲ କାମ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲାନି। ଭାଣିଜୀ ଡାକିଲା ମାମୁ ପଢା ସରିଲା ? ଖାଇବ ଆସ। ଆମେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଗଲୁ। ସେ କହିଲା ମାମୁ ତୁମେ ଆଗ ରବିବାର ଆମ ଘରକୁ ଯିବ ସେଇଠି ମୋତେ ପଢାଇବ। ଆମର ସେଦିନ ବାପା ବୋଉ ଅଜା କୁ ଦେଖି ବାକୁ କଟକ ଯିବେ।
ରବିବାର ଦିନ ଦେଈ ଘରେ ଭାଣିଜୀ କୁ ପଢାଇବା ବେଳକୁ ସୀମା ଆସିଲା ଓ କହିଲା ମାମୁ ଆଜି ଖରାବେଳେ ଆମ ଘରେ ଖାଇବେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ନବାକୁ ଆସିଛି। ମୁଁ ତା ସହିତ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି। ତାଙ୍କ ଘରେ କେହି ନ ଥିଲେ। ସେ ଦାଣ୍ଡ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲା। କହିଲା ମାମୁ ତୁମେ ସେଦିନ ଯାହା କଲ ମୁଁ ଆଉ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି। ଆଜି ମୋତେ ସବୁ ପ୍ରାକ୍ଟିକାଲ କରି ଦେଖାଅ। ମୁଁ ଯେମିତି ଜନନ ଚାପ୍ଟର୍ ଭଲ ଭାବରେ ପରୀକ୍ଷାରେ ଲେଖିପାରିବି।ଆମେ ଦୁହେଁ ତା ବେଡରୁମକୁ ଗଲୁ। ମୋ ମୋବାଇଲ ଅନ୍ କରି ଗୋଟେ ବିପି ଭିଡିଓ ଦେଖେଇଲି। ସେ ବିପି ଦେଖି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ଖୋଲି ଦେଲା ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଭଲ କରିଦେଖିଲା । ହାତରେ ଧରି ହଲେଇଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଠିଆ ହୋଇ ପୁରା ଆଠ ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା ହୋଇଗଲା। ସେ କହିଲା ମାମୁ ଏଇଟା ଏତେ ବଡ ମୋ ବିଆରେ ପସିବ। ମୁଁ କହିଲି ତୁ ବିଆରେ ପୁରେଇ ବାକୁ ରାଜିତ ? ସେ କହିଲା ସେ ଦିନ ଠାରୁ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ କଣ ହେଉଛି। ଯେତେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଲେବି ଶାନ୍ତି ଲାଗୁନି। ମୁଁ ତାକୁ ବେଡ଼ରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୁଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲି। ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି। ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି। ତା ଭୁଣ୍ଡିକୁ କାମୁଡିବା ବେଳେ ସେ ତା ଅଣ୍ଟାକୁ ଉପରକୁ ଉଠଉଥାଏ। ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଗୋଟିଏ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଆଗପଛ କରୁଥାଏ । କଅଁଳିଆ ବିଆ ଚାରିପଟେ ନରମ ବାଳ ଦେଖି ମୁଁ ସିଧା ମୁହଁକୁ ବିଆରେ ଲଗାଇ ଚାଟିଲି। ତାକୁ ଏତେ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ଯେ ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ତା ଵିଆ ଉପରେ ଦାବୁଥାଏ। ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ବିଆକୁ ପୁରା ଲାଳୁଆ କରିଦେଲା। କହିଲା ରଞ୍ଜନ ମୋତେ ଶୀଘ୍ର କର। ତା ମୁହଁ ରୁ ମାମୁ ବଦଳରେ ମୋ ନା ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଆହୁରି ଶକ୍ତ ହୋଇଗଲା। ତାକୁ ଭେସଲିନ ଡବା କେଉଁଠି ଅଛି ପଚାରିଲି। ସେ ଡ୍ରେସିଂ ଟେବୁଲ ଉପରେ ଅଛି ବୋଲି କହିଲା।ମୁଁ ଭେସଲିନ ଡବା ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଭଲସେ ଲଗେଇ ତା ବିଆ ଭିତରେ ଲଗେଇ ଦେଇ ମୋ ଵାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇ ଦାବିଦେଲି। କେବଳ ବାଣ୍ଡର ଟୋପା ଟି ଭିତରକୁ ପସିଲା। ସେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା। କହିଲା କାଟୁଛି ଥାଉ। ମୁଁ କହିଲି ଏମିତି ହେଲେ ପ୍ରାକ୍ଟିକାଲ କେମିତି ହେବ, ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେବ ସହିଯାଅ। ତାପରେ ମଜା ଲାଗିବ। ମୁଁ ତା ଓଠକୁ କାମୁଡି ଜୋରରେ ଧକା ଦେଲି ବାଣ୍ଡ ଅଧା ପଶିଗଲା। ତା ଆଖିରୁ ଲୁହ ଝରିଲା। ବିଆର ସିଲ୍ ଛିଡିଗଲା ଓ ଟିକେ ରକ୍ତ ବାହରିଲା। ମୁଁ ଟିକେ ରହି ପୁଣି ଥରେ ଧକା ଦେଲି ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପସିଗଲା। ଧୀରେ ଧୀରେ ଵାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛ କରି ଗେହିଲି। ତାକୁ ମଜା ଆସିଲା ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ତଳ ପଟରୁ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଉଠେଇ ଠେସ ମାରିଲା। ମୁଁ ଏଥର ଜୋରରେ ଜୋରରେ ଗେହି ଚାଲିଲି। ଉହୁଃ ଉହୁଃ ଆହାଃ ଆହାଃ ଶବ୍ଦ କରି ଆହୁରି ଜୋରରେ ଗିହଁ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଦାବ କହି ଚାଲିଲା। ମୋତେ ବି ଟାଇଟ୍ ବିଆରେ ଗେହିଁବାର ମଜା ଲାଗୁଥିଲା। 15- 20 ମିନିଟ ଗେହିଁବା ଭିତରେ ସେ କେତେ ଯେ ପାଣି ଛାଡିଲା, ବେଡସିଟ୍ ଓଦା ହୋଇଗଲା। ମୋର ବିର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବା ସମୟ ଆସିଗଲା। କାଳେ ଅସୁବିଧା ହୋଇଯିବ ବୋଲି ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଭିତରୁ କାଢିଆଣି ତା ଫାଲୁଆ ଦୁଧ ଦିଇଟା ସନ୍ଧିକୁ ଜାକି ତା ଭିତରେ ପୁରେଇ ଗେହିଲି ଓ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ତା ମୁହଁ ଉପରେ ପଡିଲା। ତା ପରେ ତାର +2 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାକୁ ସୁବିଧା ମିଳିଲେ ଗେହି ଶାନ୍ତି କରେଇଲି।

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

%d bloggers like this:

Online porn video at mobile phone


sexhindi storybhauni ku genhiliorissa sex storytelugu sex book storiessex stories com telugusasu biawww latest telugu sex stories comodiya sex bookrecent sex stories in telugutelugusex storetelugu sxe storessexe storywww.telugusex storesବିଆtelgu sex storyଓଡିଆ ସେକ୍ସodia sex story in odia letterbhauja saha sexodia puruna gitaodia sex gapbhai bhauni sexodia bhauja photobhauja.comwww.telugu sex stories.comwww telugu latest sex stories combia banda gapathelugu sex storiesbia banda gapaodia giha gehi kathaodia desi sex storyjouna gapaodia bia banda imagesex telugu sex storiesbhauja comodia sex story with photoodiya bhauja comtoki biasex telugu sex storiesoriya toki bia photosex stories telugu languageodia sex pdfodia gihana gapatelugu sex stories websiteodia sex storiestelugusex storisex stories in telugu comodia giha gapafull telugu sex storiesodia bia banda kahanianni pundaiodia bou sex storylatest telugu family sex storiestelugusex storyesodia sex story khudioriya language sex storybhauja storytelugu sex stories in telugu fonttelugusex storywww telugu latest sex stories comodia sex storyodia bia banda combia banda kathaoriya sexstorytelugusex stories in teluguodia jouna galpasex kathalu newodia sex bhaujatelugusex stories in telugu fonttelugu sec storestelugu new sex storeodia sex story latestwww new odia sex story comtelugu sex sotrebhauni gihagiha gapatelugusex stories netodia hot storybhauja comtelugu lipi sex storiessex storyinhindisexy gapabengoli sexy storybia banda ladheiodia real sex storywww new telugu sex storiestelugu telugu sex storieswww sex stories telugu comodia sex story newodia gehiba gapaodia sex storiestelugu sex stories letestsexstory in telugutelugu new latest sex storiestelugu sexstories in telugu scriptoriya sexy storyభర్తల మార్పిడిtelugu sex kathalibia banda photowww thelugu sex stories com