ମୋ ବଡ ଭଉଣୀ ବିଆ ରେ ମୋ କଅଁଳିଆ ବାଣ୍ଡ – Mo Bada Bhauni Bia Re Mo Kanlia Banda


ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ମାନେ। ମୁଁ ରାକେଶ(ଡାକ ନାଁ କୁନୁ), ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ ଗପ ଭାଉଜ. କମ୍ ରେ। ମୁଁ ଭାଉଜ. କମ୍ ର ନିୟମିତ ପାଠକ। ମୁଁ ଆଜି ମୋ ଜୀବନ ର କିଛି ଅଭୁଲା ଦିନ କୁ ଆପଣ ମାନକଂ ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରୁଛି। ଡେରି ନ କରି ମୁଁ ମୋ କାହାଣୀ କହୁଛି।
ଆମ ଘରେ ଆମେ ୪ ଜଣ ଲୋକ। ବାପା,ବୋଉ,ବଡ ଭଉଣୀ ଆଉ ମୁଁ । ବାପା ଓ ବୋଉ ଗୋଟେ ରୁମ୍ ଶୋଉଥିଲେ ଆଉ ଦିଦି, ମୁଁ ଗୋଟେ ରୁମ୍ ରେ।ମୋ ବଡ ଭଉଣୀ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଆଉ ସେକ୍ସି, ତାର ଫିଗର ହଉଛି ୩୨,୨୮,୩୨ । ସେ ବହୁତ ଦୁଷ୍ଟ। ତା ନାଁ ଲିପା। ଏ କଥା ହଉଛି ୨ ବର୍ଷ ତଳ ର କଥା। ମୁଁ ସେତେବେଳେ ନବମ ରେ ପଢୁଥିଲି ଆଉ ମୋ ବଡ ଭଉଣୀ ଦଶମ ରେ। ମୁଁ ବହୁତ ନର୍ଭସ ପିଲା ମାନେ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ସେକ୍ସ କ’ଣ ଜାଣିଥଲି। ମୁଁ ସବୁେବେଳ ଦିଦି ପାଖେ ରାତି ରେ ଶୋଇଥାଏ। ମୁଁ ଦିନେ ରାତି ରେ ସପନ ଦେଖିଲି ଯେ କେହି ଜଣେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲଉଛି। ହଠାତ୍ ମୋ ନିଦ ଭାଂଗି ଗଲା ଆଉ ମୁଁ ଯାହା ଦେଖିଲି ମୋତେ ବିଶ୍ବାସ ହେଲାନି। ମୁଁ ଦେଖିଲି ଯେ ଲିପା ଦିଦି ମୋ କଅଁଳ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲଉଛି। ମୁଁ ଡରିଗଲି ଆଉ ତାକୁ ମନା କଲି କହିଲି ଯେ ଏଇଟା ପାପ କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ କଥା ଶୁଣିଲାନି। ଆଉ ମତେ ରାଗିକି କହିଲା ମାଗିହା ଟା ଚୁପ୍ ରହ ଆଉ ମତେ ମୋ କାମ କରିବାକୁ ଦେ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାକୁ ଯେତେ ମନାକଲି ସେ ମୋ କଥା ଶୁଣିଲାନି ଆଉ ସେ ମୋତେ କୌଣସି ଉପାୟ ରେ ତାକୁ ଗେହିଁ ବାକୁ ରାଜି କରେଇଲା। ତା ପରେ ସେ ମତେ ଲଂଗଳା କରିଦେଲା ଆଉ ସେ ନିଜେ ଲଂଗଳା ହେଇ ଖଟ ଉପରେ ତା ଗୋଡ ଦିଇଟା କୁ ମେଲା କରି ଶୋଇଲା, ମତେ ତା ଉପରକୁ ଭିଡି ନେଇ କହିଲା ନେ କୁନୁ ମୋ ଦୁଧ ସହ ଖେଳ୍ ଆଉ ଚୁସେ। ମୁଁ ମୋ ଜୀବନ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଝିଅ ପିଲା ଦୁଧ ଓ ବିଆ ଦେଖିଲି ଆଉ ଉତ୍ସୁକତାରେ ମୋ ଦିଦି ର ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିଲି ଓ ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଡାହାଣ ହାତରେ ଦଳିଲି। ଦିଦି ସେ ସମୟରେ ଶିତ୍କାର କରି ଉହ୍ ଆହା ହଉଥିଲା। ତା ପରେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଯେମିତି ଗୋଟେ ଗରମ ଗୁମ୍ଫା ଭିତରକୁ ଯାଉଛି। ମୁଁ ତଳକୁ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇ ଦେଖିଲି ଯେ ମୋ ଦିଦି ମୋ କଅଁଳିଆ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ପଶଉଚି। ମୋ ଦିଦି ମୋ ଅଣ୍ଟା କୁ ତା ଆଡକୁ ଭିଡି ଧରି କହିଲା କୁନୁ ତୁ ଏବେ ଧକ୍କା ମାରେ, ମୁଁ ଦିଦି କଥା ମାନିକି ଧକ୍କା ମାରିଲି, ଦିଦି ର ସିଲ୍ ଫିଟି ନଥିବା ରୁ ଟିକିଏ ଟାଇଟ୍ ଫିଲ୍ ହେଲା କିନ୍ତୁ ୩,୪ ଟା ଧକ୍କା ପରେ ମୋର ୫ଇଚିଂ ର ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ମୋ ଦିଦି ର ନରମ ବିଆ ଭିତରେ ହଜିଗଲା। ମୁଁ ଦିଦି କୁ ପଚାରିଲି ଦିଦି ତୋର ୟା ଭିତର ଟା ଏତେ ଗରମ କ’ଣ ଲାଗୁଚି, ଦିଦି କହିଲା ମୋ ଭିତରେ ବହୁତ୍ ଗରମ ପାଣି ଅଛି ଆଉ ବାହାରିବା କୁ ଚାହୁଁଛି। ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିଁ ଚାଲି ଥାଏ ଏବଂ ତା ସହ କଥା ବି ହଉଥାଏ। ଗେହିଁବାର ୧୫,୨୦ ମିନିଟ୍ ମୋ ଦେହରୁ ଝାଳ ବାହାରିଲା ଆଉ ମତେ କେମିତି କେମିତି ଗୋଟେ ଲାଗିଲା, ମୁଁ ଦିଦି କୁ କହିଲି ଦିଦି ମତେ କେମିତି ଗୋଟେ ଅଲଗା ଅଲଗା ଲାଗୁଚି, ଦିଦି ସେତେବେଳେ ବୁଝି ଗଲା ଯେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିବାର ଅଛି, ତେଣୁ ସେ ମତେ ପଚାରିଲା ଯେ:- ତୋର କ’ଣ ବାହାରୁଛି କି? ମୁଁ ବୁଝିପାରିଲିନି। ଦିଦି ପୁଣି ପଚାରିଲା ଯେ ତତେ ପାସ୍(ମୁତ) ଲାଗୁଚିକି, ମୁଁ ହଁ କହିଲି, ତା ପରେ ଦିଦି କହିଲା ତୁ(ମତେ) ତା(ତା ବିଆ) ବିତରେ ମୁତି ଦେ। ମୁଁ ଦିଦି କଥା ମାନି ଦିଦି ର ନରମ ବିଆ ଭିତରେ ମୁତିଲି ଆଉ ମତେ ଏମିତି ଲାଗିଲା କି ମୁଁ ଯେମିତି ସରଗ ସୁଖ ପାଇଛି। ତା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ସବୁ ବୀର୍ଯ ମୋ ଦିଦି ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ଆଉ ଦିଦି ତା ବିଆ ରସ ବି ଛାଡିଲା, କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ୫ଇଚିଂ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଦିଦି ବିଆ ରୁ ବାହାରିଲା, ମତେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଠାଳିଆ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଦିଦି କୁ ପଚାରିଲି ଦିଦି ଇଏ କ’ଣ ସେ ମୁରୁକି ହସିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ଜିଭ ରେ ଚାଟିକି ସଫା କଲା ଆଉ କହିଲା ତୁ(ମୁଁ) ବଡ ହେଲେ ବୁଝିବୁ। ସେତେବେଳେ ରାତି ୧.୩୦ ହେଇଥିଲା ତ ମୁଁ ଦିଦି କୁ କହିଲି ଦିଦି ମୁଁ ଯାଉଛି ଶୋଇବାକୁ, ଦିଦି କହିଲା ତୁ ଆଜି ନୂଆ style ରେ ଶୋଇବୁ, ମୁଁ କିଛି ବୁଝିପାରିଲିନି, ଦିଦି ମତେ ତା ଉପରକୁ ଭିଡି ନେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଶୋଇଲା ଆଉ ମୁଁ ତାର ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଶୋଇଲି। ସକାଳୁ ଉଠି ଦିଦି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଗୋଟେ କିସ୍ କଲା ଆଉ ବାଥରୁମ ଗଲା। ତା ପରଠାରୁ ସବୁଦିନ ଆମ ଭାଇ ଭଉଣୀ କଂ ଗିହାଁ ଗିହିଁ ଖେଳ ଚାଲୁ ରହିଲା ଏବଂ ମୁଁ ଏବେ ବି ଦିଦି ୪ଥର ଗେହୁଁଚି। ଏ କଥା ଆମ ଘରେ ଆମ ବାପା କି ମା’ଆ କେହି ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି।
ଆଶା କରୁଛି ଆପଣ ମାନେ ମୋର ଏହି କାହାଣୀ କୁ ପଢି ଉପଭୋଗ କରିବେ। ମୁଁ ମୋର ଆଗାମୀ କାହାଣୀ ରେ କହିବି ଯେ ମୁଁ କେମିତି ମୋ ଦିଦି ର ଗାଣ୍ଡି କୁ ଗେହିଁକି ପୋଲା କରିଥିଲି। ରହିଲି ନମସ୍କାର।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *