ମାଉସୀ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ – Mausi Sahita Romance


ମୋ ନା muna ମୁଁ ପୁରୀ ରେ ରୁହେ( 99%real)
ମୁଁ ଥରେ ମାଉସୀ ଘରକୁ 5 year ପରେ ଗଲି bus ରେ ବସି ମାଉସୀ ଘରକୁ ଗଲି ଗଲା ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହୋଇଯାଇଥିଲା ସେ ଧୂପ ଦେଉଥିଲେ ମୁଁ ଯାଇ ନମସ୍କାର କଲି ସେ ଦେଖି ଖୁସି ହୋଇ କହିଲେ ତୁ ଏଇନେ ଆସିଲୁ ତୁ ଥା ମୁଁ ଧୂପ ସାରି ଆସୁଛି ମୁଁ ବାରୁମକୁ ଗଲି freesh ହୋଇ ଆସିଲା ବେଳକୁ ମାଉସୀ ଶାଢ଼ୀ change କରୁଥିଲେ ମୁଁ ଗଲା ବେଳକୁ ସେ ବ୍ଳାଉଜ ପିନ୍ଧୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଅଧା ପୁରା ଦେଖା ଗଲା ସେ ମୋତେ ଦେଖି ମୁରୁକି ହସିଦେଇ କହିଲି ତୁ ଟିକେ ବାହାରେ ଥା କହି ଦୋର୍ତ୍ସ୍କିଁ ପକାଇଲେ ତାପରେ ଆସି ଚା ତିଆରି କଲେ ଚା ପିଇ ଆମେ ଧୁହେଁ ଗପିଲୁ ମୁଁ ପଚାରିଲି ମଉସା ସେ କହିଲେ banglor ଯାଇଛନ୍ତି ପିଲା ମାନେ tusion ଯାଇଛନ୍ତି ଆମେ ଗପୁ ଥାଉ ତାଙ୍କ ପିଲା ଆସିଲେ ଆମେ ମିଶି ଖେଳୁଥାଉ ରାତିରେ ଶୋଇଲୁ ସକାଳୁ ପିଲା ମାନେ tusion ଗଲେ ମୁଁ tv ଦେଖୁଥାଏ ମାଉସୀ କହିଲେ ଆଜି ୧୦ ତା ବେଳକୁ ବଜାର ଯିବା ପିଲା ମାନେ tusion ରୁ ଆସି school ଗଲେ ମୁଁ ମାଉସୀଙ୍କୁ ଧରି ବାଇକରେ ଗଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ପିଠିରେ ଚିପି ହେଉଥିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ tight ହୋଇଯାଇଥିଲା ସେ ମାରକେତିଂ କଲେ ମୁଁ ବଜାର ବୁଲୁ ଥାଏ ଗୋଟେ ମେଡିସିନ ଦୋକାନ ରୁ vigora100 ଗୋଟେ କିଣିଲି ଆମେ ଆସି ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ ସେ ରୋଷେଇ କାରୁଥନ୍ତି ମୁଁ ବାଥରୁମ୍ ଚାଲିଗଲି ବାଠରୁମ୍ ଭିତରେ ମାଉସୀଙ୍କ ଵ୍ରା ହ୍ୟଙ୍ଗର୍ ରେ ଥିଲା ତାକୁ ସୁଙ୍ଗୀ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇ ବ୍ରା ଉପରେ ପକେଇଲି ଫ୍ରେସ ହୋଇ ଆସିଲା ବେଳକୁ ପଡ଼ିଗଲି ମୁଁ ରୁମ ଯାଇ ଡ୍ରେସ୍ ଚେଞ୍ଜ କଲି ମାଉସୀ ଙ୍କୁ କହିଲି moov spry ଦବ ମାଉସୀ କହିଲେ କଣ କରିବୁ ମୁ କହିଲି ମୋ ଗୋଡ଼ ମାଡ଼ ହୋଇଗଲା ସେ କହିଲେ ମୁ ମାଲିଶ୍ କରି ଦଉଚି କହି ମାଲିଶ୍ କଲେ ସେ ମୋ ଜଙ୍ଘ ଠୁ ପାଦ ପଯୁନ୍ତ ମାଲିଶ୍ କଲେ ତାଙ୍କ ହାତ ମୋ ଜଙ୍ଗରେ ବାଜୁଥାଏ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଇଟ୍ ହୋଇଗଲା ମୁଁ କହିଲି ସେତିକି ଥାଉ ସେ କହିଲେ ତୁ ଘରେ ଥା ମୁ ପାଳି ପଇସା ଦେଇକି ଆସୁଛି ମୁଁ ଘରେ ଏକା ଥିଲି ମୁଁ ଦୁଇ ଗ୍ଲାସ୍ ଜୁସ୍ କଲି ଗୋଟେ ଜୁସ ରେ vigora ପକେଇଦେଲି ମାଉସୀ ଆସିଲେ ମୁ କହିଲି ଜୁସ୍ ନିଅ ସେ କହିଲେ ନା ଭାତ ଖାଇସାର ତାପରେ ଜୁସ୍ ପିଇବା ଆମେ ଖାଇ ସାରି ଜୁସ୍ ପିଲୁ ମୁ ଯାଇ ଟିଭି ଦେଖିଲି ସେ ବାସନ ସଫା କରି ଆସିଲେ ତାଙ୍କୁ vigora ନିଶା ହୋଇଯାଥିଲା ସେ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସି କହିଲେ ତୋ ଗୋଡ଼ରେ ଆଉ ଟିକେ ମଲିଶି କରିଦେଉଛି କହି ମାଲିଶ୍ କଲେ ମୋ ଜଙ୍ଘ କୁ ବେଶୀ ମାଲିଶ୍ କରୁଥାନ୍ତି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ହାତ ମାରିଲେ ମୁଁ କହିଲି କଣ କରୁଛନ୍ତି ସେ କହିଲେ ବାଥରୁମରେ ମୋ ବ୍ରା ରେ ବୀର୍ଯ ପକେଇଛୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଦର୍ଜ ହୋଇଯାଇଥିବ କହି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ କୁ ତଳକୁ ଭିଡ଼ିଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରିଲେ ନିଜ ମୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ ତାଙ୍କୁ ଖଟ ଉପରକୁ ପେଲିଦେଲି ତା ପରେ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲି ଦେଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲି ତାଙ୍କ ବେକ କୁ କିସ୍ କଲି ସେ ପୁରା ଗରମ୍ ହୋଇଗଲେ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କାମୁଡି ତାଙ୍କ ସାୟା ଓ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ଦେଲି ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମାଉସୀ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ oil ମାଲିସ୍ କର ସେ ନଦିଆ ତେଲ ଆଣି ମାଲିଶ୍ କଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତେଲ ରେ ସୁଡୁବୁଡୁ ହୋଇଗଲା ତାଙ୍କୁ ପେଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଅା ରେ ପଶେଇଲି ଓ ତାଙ୍କ ବୀଆ ରେ ଗୋଟେ tatoo ହୋଇଥିଲା cum inside here ତାଙ୍କୁ ଗେଉଥାଏ ସେ ଚିତ୍କାର କରୁଥାନ୍ତି ଆହ୍ ଆହ୍ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ହେଉଥିଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ବୀର୍ଯ ତାଙ୍କ ଵୀଆ ଭିତରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି ସେ ମୋତେ ପଟିକଲେ କହିଲେ ଵିଅା ଭିତରେ କନ୍ ପାଇଁ ଚାଡ଼ିଲ ମୁଁ କହିଲି ପାଟି ଚୁପ୍ କହି ପାଟି ରେ ବାଣ୍ଡ ମାଡ଼ିଦେଲି ସେ କହିଲେ ନା ମୁଁ ପାଟିରେ ପୁରେଇବିନି ମୁଁ ଜବରଦସ୍ତ ଧକ୍କା ଦେଇ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲି ସେ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି sensls ହୋଇଗଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ନ ଉଠେଇ ତାଙ୍କ ବୀଆ ରେ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଉପର ତଳ କଲି ତାଙ୍କ ବୀଆ ରୁ ବିଜ ବାହାରିଲା ମୁଁ ବୀଜ ଆଣି ଗୋଟେ ଗିନା ରେ ରଖିଲି ମାଉସୀ ଙ୍କ ମୁହଁରେ ଜଳ ପକେଇଲି ସେ ମୋତେ ଅନେଇ କହିଲେ ମୋ ବିଆ କାଟୁଚି ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ସେଇ ଗିନା ରେ ପକେଇଲି ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଆ କାଟୁଛି ତି ସେ କହିଲେ ହଁ ମୁଁ କହିଲି 2 ଟି opiton ଦେବୀ ଗୋଟେ ବାଛିବ ସେ କହିଲେ ok ମୁଁ କହିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ବିଆ ରେ ପୁରେଇବି। ନହେଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେ ବିର୍ଜ୍ ରେ ବୁଡ଼େଇ 30 minite ଚୁଚୁମିବାକୁ ପଡ଼ିବ ସେ କିଛି ରାଜି ହେଲେନି ମୁଁ ରାଗି ବୀର୍ଯ ତକ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଢାଳି ଦେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପସେଇ ଉପର ତଳ କଲି ତା ପରେ ତାକୁ ଅନ୍ତେଇ ବସେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ପାଟିରେ ମାଡ଼ି ଦେଇ କହିଲି ମୁଁ jepajynta ନକହିଚି ଖା ଆଉ ବୀର୍ଯ ବାହାରିଲେ ତୋ ଦୁଧ ଉପରେ ପକେଇଦବୁ କହି ମୁଁ ଖଟ ଉପରେ ବସିଲି ବସୁ ବସୁ ମତେ ନିଦ ହୋଇଗଲା ମୁଁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ମାଉସୀ ତଳେ sensles ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ବୀର୍ଯ ରେ ପୁରା ଭିଜି ଯାଇଥିଲା ସେ ତଳେ ବାନ୍ତି କରି ହାଲିଆ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲା ମୁଁ ଉଠେଇଲି ସେ କହିଲେ ମୁଁ ପୁରା ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ଯାଇଛି ମୁଁ କହିଲି ତମେ ମତେ ଖୁସି କରିଛ ଯାହା କହିବ ମୁଁ ତାହା କରିବା କୁ ରାଜି ସେ କହିଲେ ଆଜି ରାତି ରେ ତୁମୋ ବିଆ ବାଳ ସେଭିଂ କରିଦେବୁ ଓ ମୋ body କୁ oil ମାଲିଶ୍ କରିବୁ ମୁଁ କହିଲି ok my ଡାର୍ଲିଙ୍ଗ କହି ଟେକି ନେଇ ବାଥରୁମ୍ ଗଲି ଆମେ ମିଶି ଗଧୋଇଲୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *