ଭୋକ ମେଣ୍ଟିଲା ଆଗ ଘର ଝିଅକୁ ଗେହିଁଲା ବେଳେ – Bhoka Mentila Aga Ghara Jhiaku Genhila Bele


Bhoka Mentila Aga Ghara Jhiaku Genhila Bele

ହାଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ ମୁଁ ଲୁଲୁ ମୋର ଏ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ କହୁଛି ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ ସତ୍ୟ ଘଟଣା

ମୋ ବିଷୟରେ କହିଦିଏ ପ୍ରଥମେ ମୋର ଶରୀର ମଧ୍ୟମ କିନ୍ତୁ ମୋର ବାଣ୍ଡ ର ସାଇଜ 6ଇଞ୍ଚ ରୁ ଅଧିକ ମୋଟା ପାଖା ପାଖି 4ଇଞ୍ଚ ରୁ ଅଧିକ ଯାହାକି ଯେକୌଣସି ନାରୀ ର ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତ କରି ପାରିବ, ମୁ ଭୁବନେଶ୍ଵର ରେ ରୁହେ କିନ୍ତୁ ମୁ କେବେ ଅମିତି କାହାକୁ ଗେଁହିବି ବୋଲି କେବେ ଭାବି ନଥିଲି ମୁ ଭଡା ଘର ବାଦଳେଇଲି ମୋ ଘର କୁ ଲାଗି ଆଉଗୋଟେ ଘର ସେଠୀଖାଲି ଝିଅ ରହୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସବୁ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ ସୁଖେଇବାକୁ ତାଙ୍କ ଛାତ କୁ ଆସନ୍ତି ଯୋଉଟାକି ମୋ ଘରର ଦୁଆର ମୁହଁ ଆଉ ରୋଷେଇଘର ର ଝରକା ମୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସୁଖେଇବାକୁ ଆସିଲେ ଦେଖେ ଭଳିକି ଭଳିକି ଗିଁହାଳିଆ ଟୋକି ସବୁ କାହାର ଦୁଧ ବଡ ତ କାହାର ଗାଣ୍ଡି ଚୌଡା ସେମାନେ ସବୁ ଗାଧେଇକି ଆସନ୍ତି ଯାହାକି ଅଧା ଅଧି ଓଦା ହୋଇ ଯାଇଥାଏ ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡି ସବୁ ଅଲଗା ଚିପିହେଇ ଦେଖାଯାଏ ଯିଏ ବି ଦେଖିବ ଏତେ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ତାର ବାଣ୍ଡ ଉଠିବ ମୁ ଅମିତି ସବୁଦିନ ଦେଖି ଦେଖି ସମ୍ଭାଳି ପାରେନି ବାଣ୍ଡ ହଲେଇଦିଏ
ଏମିତି ଦେଖି କିଛି ମାସ ଗଲା, ଥରେ ଗୋଟେ ଦିନ ଦେଖିଲି ଗୋରା ଗୋରା ଗୋରୀ ଝିଅ ତା ଡ୍ରେସ ବ୍ରା ଚଡି ସୁଖଉଛି ମୋ ଦୁଆର ଆଗ ଛାତରେ ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖିକି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ସମ୍ଭାଳି ହେଲାନି ପୁରା 7ଇଞ୍ଚ ହେଇଗଲା, ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା36 ହେବ ସେଠୁ ତାକୁ କେମିତି ଗେହିଁବି ଭାବିଲି, ତାକୁ ଦେଖିବାକୁ ସବୁବେଳେ ଖାଲି ଇଚ୍ଛା ହେଲା ତା କଥା ଭାବି କି ମୁ ହଲେଇକି ବୀର୍ଯ ବାହାର ନକଲାଯାଏଁ ବାଣ୍ଡ ଶାନ୍ତ ହୁଏନି
ଦିନ ରାତି ଖାଲି ସେ ଦୁଧିଆଳି ଟୋକି କୁ କେମିତି ଗେହିଁବି ଭାବିଲିସିଏ ବି ବେଳେ ବେଳେ ଅନେଇକି ହସିଦେଇ ପଳାଏ, ଦିନେ ଛାତ ଉପରେ ଥିଲା ବେଳେ ମୁଁ ଭାବିଲି ତାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଦେଖେଇବି ଦେଖିଲେ କାଳେ ଟୋକିର ମନ ଥିବ ଗିଁହା ଖାଇବାକୁ ବିଆ ଦେଖେଇବ ମୁ କଣ କଲିଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ହଲେଇକି ବଡ କରିକି ଦୁଆର ଆଡେ ନଜାଣିଲା ପରି ଗଲି ସେ ଯେମିତି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଦେଖି ପାରିବ ମୋ ଭାବନା ସତ ହେଲା ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଯେମିତି ଦେଖିଦେଇଛି ତାଟକାହେଇକି ଟିକେ ଅନେଇ ରହିଲା ତାପରେ ସବୁ ଛାଡିକି ଦୌଡ଼ିକି ହସି ହସି ପଳେଇଲା ରୁମ କୁ ମୁ ଟିକେ ଡରି ଯାଇଥିଲି କାହାକୁ କିଛି କହିଦେବ ଭାବିକି,କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଆସିଲା ପୁଣି ଲୁଗାପଟା ସୁଖେଇବାକୁ ମୁ ଦେଖିଲି ସେ ଖାଲି ମୋ ଘରକୁ ମଝିରେ ମଝିରେ ଚାହୁଁଚି ମୁ ଜାଣିଲି ଟୋକି ବିଆ ଦେଖେଇବ କିଛିଦିନ ଏମିତି ଦେଖା ଦେଖି ହସା ହସି ରେ କଟିଲା ମୋର କୋମ୍ପୁଟର ରେ ବିପି ଦେଖେ ଜାଣିଶୁଣି କବାଟ ଅଧା ଖୋଲା କରି ଦେଖେ ଯେମିତି ବାହାରକୁ ଅଳ୍ପ ଦେଖାଯିବ ସିଏ ବି ଦେଖି ପାରିବ ରାତିରେ ଥରେ ମୁ ବିପି ଲାଗେଇକି ଦେଖୁଛି ଅଧା ଖୋଲା କବାଟ ମୋ ଘର ଅନ୍ଧାର କରିକି ରଖିଥାଏ ସିଏ ଏକା ଛାତ କୁ ଆସିଛି କାହିଁକିନା ତା ଦୁଧ ବିଆ କଣ ହୋଉ ଥିବ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିଲା ଦିନୁ ମୌକା ଖୋଜୁଥିଲା ବୋଧେ ଛାତ ଉପର ନିଛାଟିଆ କେହି ନାହାନ୍ତି କଂପ୍ୟୁଟର ରେ ଗିହାଁ ଗେଁହି ଚାଲିଛି ମୁ ଦେଖୁଛି ମୋତେ ଲାଗିଲା ଦୁଆର ପାଖରେ କିଏ ମୁହଁ ଲଗେଇ ଭିତରକୁ ଦେଖୁଛି ମୁ ଆଇନା ରେ ଦେଖିଲି ଝାପ୍ସା ଦେଖାଗଲା ସେଇ ଟୋକୀ ଦେଖୁଛି ମୁ କିଛି ନକହି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଖୋଲିକି ହଲେଇଲି ସେ ଦେଖିବ ଯେମିତି, ଟୋକୀ କୋମ୍ପୁଟର ରେ ଗିହାଁ ଗେଁହି ଏଣେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ହଲା ଦେଖିକି ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲାନି ବୋଧେ ସିଧା କବାଟ ଖୋଲି ଦେଇ କହିଲା ଭାଇ ମୋ mobailata ଚାର୍ଜ ହଉନି ଟିକେ ଦେଖିବ କହିକି ଘର ଭିତରେ ମୁଁ ସେମିତି ବାଣ୍ଡ ଧରିକି ଛିଡା ହେଇଗଲି ସେପଟେ ବିପି ଚାଲିଛି ସେହସିଦେଲା କହିଲା ତମେ ବଡ ଅଭଦ୍ର ମୁ ପରେ ଆସିବି ମୁ କହିଲି ଆଉ କାହିଁକି ପରେ ଆସିବୁ କଣ ନଦେଖିଲୁ ଯେ ସବୁ ଦେଖିଲୁ ସେ କହିଲା ମୁ କିଛି ଦେଖିନି ମୁ ତା ପାଖକୁ ସାହସ କରି ଗଲି କହିଲି ସତ କହିଲୁ କିଛି ଦେଖିନୁ ସେ କହିଲା ଦେଖିଲେ କଣ କହିପାରିବି
ମୁ କହିଲି ଆଉ ଦେଖିବୁ ସେ କହିଲା କବାଟ ଖୋଲି ଦେଖୁଛ ମୋତେ ଏଠି କିଏ ଦେଖିଲେ ହାଲା ହେଇଯିବ ମୁ କହିଲି କବାଟ ଦେଇକି ଦେଖିବା କହିକି କବାଟ ଦେଇଦେଲି ସେ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲା ମୁ ତାର ହାତ ଧରି ବସେଇଦେଲି ଖଟରେ କହିଲି ତମକୁ ଭଲ ଲାଗେ ନି ଦେଖିବାକୁ ସେ କହିଲା କାହାକୁ ଭଲ ଲାଗିବନି ଏବୟସରେ ମୁଁ କହିଲି ଖାଲି ଦେଖିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ ନା କିଛି କରିବାକୁ ମନ ହୁଏ ସେକହିଲା ମନ ହେଲେ କଣ ହେବ ଡର ଲାଗୁଛି କାଳେ କଣ ହେବ, ମୁଁ ତପାଖରେ ବସିଲି କହିଲି କିଛି ହବନି ଖାଲି ମଜା ଲାଗିବ, କହିକି ତା ହାତ ଧରି ଲି ସେଖାଲି ଥରୁଥାଏ, ତାକୁ ମୋଆଡ଼କୁ ଡେରିକି ବସି ବିପି ଦେଖିଲି ଗିହାଁ ଗେଁହି ଚାଲିଥାଏ ମୁ କହିଲି ଆଗରୁ କେବେ ଦେଖିଛ ସେକହିଲା ହଁ ରୁମମେଣ୍ଟ ମୁ ମୋବାଇଲରେ ଦେଖୁ ମୁ କହିଲି ଖାଲି ଦେଖ ନା ଆଉ କିଛି କର କହିଲା ମୁ କହିପାରିବନି ମୁ କହିଲି ତମର ଇଚ୍ଛା ହୁଏନି ଏମିତି ଗିଁହା ଗେଁହି ହବାକୁ କହିକି ତା ଦୁଧରେ ହାତ ବୁଲେଇଲି ସେ କହିଲା ସେଥି ପାଇଁ ତ ଆସିଛି କହିକି କୁଂଢ଼େଇପକେଇଲା
ତାପରେ ତା ସାଂଗ ଡାକିଲା ସେ ପଳେଇଲା କହିଗଲା ଆଉ କେବେ, କେବେ କେମିତି ତାକୁ ଗେହିଁଲି ପରେ କହିବି |

କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚିତ ଜଣେଇବେ | ଭାଉଜ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ତିଆରି କରିଛି ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଯାହାର ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଥିଲେ ବହୁତ ପାଠକ | ଏବେ ଆପଣ ମାନେ ଭାଉଜ ର ନିଜସ୍ୱ ଚାଟ ଆପ “” କୁ ବ୍ୟବହାର କରି ନିଜର ବନ୍ଧୁ ଙ୍କ ସହ ଚାଟ କରିପାରିବ ସହ କିଛି ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରି ପାରିବେ | ଏହି ଆପ Whatsapp ଭଳି ହେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର କାହାରିକୁ ଦେଖାଯିବ ନାହିଁ | ତେବେ ଝିଅ ହୁଅନ୍ତୁ ବା ପୁଅ ଏଥିରେ ଚାଟ କଲେ ଆପଣଙ୍କ ନିଜସ୍ୱ ତଥ୍ୟ ଆମ ତରଫରୁ ଗୋପନ ରହିବ | ଆପଣ ଚାଟ ଦ୍ୱାରା ଭରଷା ଯୋଗ୍ୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ନିଜର ତଥ୍ୟ ସେୟାର କରି ପାରିବେ | ତେବେ ଏବେ ହିଁ |

3 Comments

  1. Vauja . com getting Boaring day by day with out comment issues and its new concept is also boaring as this site who taking so much time to open on high speed data

    Reply
    • Since currently ninetta.ru is running with user donated story only. Official premium authorship program ended since revenue generated from this system is very very low even it is not suitable to handle hosting and domain charge. Comment issue raised since a lot of complain we got, people sharing their enemies number here to distrube a life. But we are creating alternative way to make it stable and run a continuous publishing channel. We will resolve the issue of website loading if any issue from our side. As per our research our website is opening in 1.4 seconds in india. May be issue in your browser. Sometimes browser doesn’t able to load one or many script so the loading time goes high.
      Thank You

      Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *