ଭାଉଜ ପୁରା ସେକିଲା ବ୍ଲୁଫିଲ୍ମ ପରି କଲା – ninetta.ru Pura Sekila Blue Film Pari Kala


Click to Download this video!
ninetta.ru Pura Sekila Blue Film Pari Kala

ପ୍ରିୟ ଭାଉଜ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏ କାହାଣୀ ମୋ ନା ଲୁଭୁ ଏ ସତ କାହାଣୀ ୫ ବର୍ଷ ତଳ ର କଥା ମୁ ସେତ ବେଳେ ଗୋଟେ କମ୍ପାନୀ ରେ ଅଫିସ ରେ କାମ କରୁଥିଲି ସେଠି ରହିବ ଖାଇବା କମ୍ପାନୀ ଦେଉଥିଲା ସେଠି ଜଣେ ଭାଉଜ ଅଫିସ ଓ ରୁମ ସଫା କରିବା କାମ କରେ ତାର କୌଣସି ପିଲା ପିଲି ନଥିଲା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମିସ୍ତ୍ରୀ କାମ କରେ କମ୍ପାନୀ ରେ ପ୍ରଥମେ ମୁ ତାଙ୍କୁ ଭାଉଜ ବୋଲି ଡାକୁଥିଲି ସେ ବି ମୋ ସହିତ ଭଲ ବେବହାର କରୁଥିଲେ ପରେ ଆମ କମ୍ପାନୀ ର ଡ୍ରଇଭର ଓ ହେଲପେର କହିଲେ ସାର ସେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ଭଲ ନୁହେଁ ଆମେ ଜାଣିଚୁ ସେ କାମ ସାରିଲା ପରେ ରୁମ ସାଇଟି ରେ ମୋବାଇଲ ରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖେ ତାପରେ ଏମାନ କଂ କଥା ମୁ ବିଶ୍ୱାସ କଲିନି ଭାବିଲି ମୁ ଦେଖେ ସତ ନ ମିଛ ମୁ ଅଫିସ ଛାଡି ଦେଖିବାକୁ ଗଲି ଲୁଚି ଦେଖିଲି ସେ ସତରେ ଦେଖୁଚି ଆଉ ତା ବିଆ ଭିତରେ ହାତ ପୁରାଇ ସଲ ସଲ କରୁଛି ମୁ ସେଠୁ ପଲାଇ ଆସିଲି ରୁମ କୁ ଯାଇ ସେ ବିଷୟରେ ଭାବି ବାର୍ଥରୁମ ରେ ହଲେଇ ବାହାର କଲି ଭାବିଲେ ଅକୁ କେମିତ ମୁ ଘେଇଁବି ତାହା ପରେ ମୁ ପ୍ଲାନ କଲି !
ତାହା ପର ଦିନ ମୁ ସକାଳୁ ଅଫିସ ପଲାଇ ଗଲି ସେ ଆସିଲା ଝାଡୁ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ମୁ ମୋ କମ୍ପୁଟର ରେ ବସିଲି ମୁ ବିଫ ଲଗାଇ ଦେଖିଲି ଯେ ସେ ନଜାଣୁ ମୁ ତାକୁ ଦେଖାଉଚି ସେ ଲୁଚି ଲୁଚି ଦେଖୁଥିଲା ମୁ ଜାଣି ପାରୁଥିଲି ତାହା ପରେ ଏମିତି ୫ ରୁ ୭ ଦିନ କଲି ମୁ ବିଫ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ହଲାଉ ଥିଲି ସେ ବି ଲଚି ଲଚି ଦେଖୁଥିଲା ତାହା ପରେ ମୁ ତାକୁ ସେଦିନ ରୁମ କୁ ଡାକିଲି ମୋ ରୁମ ଆଉ କପଡା ସଫା କରିବାକୁ ସେ ଆସିଲା ରୁମ ସଫା କଲା କପଡା ସଫା କରିବାକୁ ବାର୍ଥ ରୁମ କୁ ଗଲା ସେ ରୁମ ରେ ଆଟଚ ବାର୍ଥ ରୁମ ଥାଏ ତା ମୋବାଇଲ ମୋ ଟେବୁଲ ଉପରେ ରଖି ବାର୍ଥ ରୁମ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ସଫାକଲା ମୁ ତା ମୋବାଇଲ ଆଣି ଦେଖିଲି କମ ସେ କମ ୭୦ ଟି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା ତାକୁ ଡାକିଲି
ଭାଉଜ:-କଣ ହେଲା
ମୁ:-ଆରେ ତମ ମୋବାଇଲ ରେ ଅଗୁଡା କଣ ଏତେ ବିଫ ଫିଲ୍ମ
ଭାଉଜ:-ମୋବାଇଲ ଦିଅ ଆଉ ତମେ ଅଫିସ ରେ କମ୍ପୁଟର ରେ ଯେତବେଳ ଦେଖ
ମୁ:-ତମେ କିପରି ଜାଣିଲ
ଭାଉଜ:- ମୁ ସବୁ ଦେଖିଚି ତମେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖ ଆଉ ହଲାଉଥା
ମୁ:- ସବୁ ତମେ ଦେଖିଚ
ଭାଉଜ:- ହଁ
ତାହାପରେ ମୋର ସାହସ ବଢିଗଲା ତା ଆଗରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଚଲାଇଲି ତା କୁ କିସ କଲି ତା ଦୁଧ ଚିପିଲି ଓଃ କି ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ହୋଇଛି ତାହାର ତା ପରେ ସେ ମତେ କହିଲା ତମେ ମତେ ଗୋଟେ ଛୁଆ ଦେଇ ପାରିବ ମୁ କହିଲି ହଁ ଦେଇ ପାରିବି ତାପରେ ସେ ତାର ଷ୍ଟୋରି କହିଲା ତମ ଭାଇ ଭଲ ଭାବରେ ଘେଇଁ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ନ ପିଲା କରି ପାରୁଛନ୍ତି ତା ପରେ ମୁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ଏକଥା ତମ ମୋ ଭିତ ରେ ରହିବ ସେ ରାଜି ହୋଇଗଲା ତା ପରେ ଘର କବାଟ ଦେଇଦେଲି ତା ଶାଢ଼ୀ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ଦେଲି ତା ବିଆ ରେ ଜମା ବାଳ ନଥିଲା ପୁରା ସେଭ କରିଥିଲା ତା ଦୁଧ ୩୬ ସାଇଜ଼ ହେବ ମୁ ମୋର ସବୁ ଖୋଲି ଦେଲି ତାକୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ଆଣି ବହେ ଦୁଧ ଚିପିଲି ଆଉ ପାଟିରେ ଚୁଚୁମିଲି ସେ ଖାଲି ଉଁ ଅଂ ହେଓ ଥିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ତା ପାଟିରେ ପୁରାଇଲି ଯେମିତି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ରେ ଦେଖେ ସେ ମୋ ସହିତ ସେ ପରି କଲା ମୋତେ ବହୁତ ଗରମ କରି ଦେଉଥିଲା ବିଆ ତା ତାର ବହୁତ ବଡ଼ ଭିତର ପୁରା ଲାଲ ଥାଇ ଦେଖି ବାକୁ ଅବଶ୍ୟ ଶ୍ୟାମଳ କିନ୍ତୁ ହିନ୍ଦୀ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ର ହିରୋଇନ (ସକିଲା)ଭଳି ଫିଗର ଥିଲା ତାକୁ ଯେ ଦେଖିବା ଘେଇଁ ବାକୁ ମନ କରିବ

Install a new chat app and make fun with friends.

ସେ ଭଲ ଭାବରେ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଠିଆ କରିଦେଲା ତା ବିଆ ରେ ମୁ କାକୁଡି ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଘେଇଁଲି ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରୁ ଥିଲା ବିଆ ର ଶବ୍ଦ ପଛ ପଛ ହେଉଥିଲା ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରାଇ ଧମ ଧମ ଘେଇଁଚାଲିଲି ଘର ସାରା ପଛ ପଛ ଉଁ ଆଃ ଶବ୍ଦ ହେଉଥିଲା ତା କୁ କୁକୁର ଭଳି ଘେଇଁଚାଲିଲି ଆହୁରି ମଜା ଲାଗିଲା ତା ଭିତରେ ସେ ୨ ଥର ଝରିସାରିଥିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଏବେ ବାହାରି ବା ସମୟ ହୋଇ ଥିଲା ପିଚ ପିଚ କି ତା ବିଆ ଭିତର କୁ ଚାଲିଗଲା ତା ପରେ ତାକୁ କହିଲି ସବୁଦିନ ଆସ ତତେ ଘେଇଁବି ପିଲା ହୋଇଯିବ ଲଗାତାର ତାକୁ ମୁ ଘେଇଁଲି ୫ମାସ ହେଲେ ତାର ପିଲା ରହୁନଥିଲା ଏମିତି ତା ସ୍ୱାମୀ ଗାଁ କୁ ଏକୁଟିଆ ଗଲା ବେଳେ ରାତି ସାରା ମୋ ପାଖ ରେ ସୋଇ ପଡେ ଆସି ଭାଉଜ ୫ମାସ ରେ ତାକୁ ମୁ ୩୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଘେଇଁ ଚି ଏବେ ବି ସେ ଫୋନ କରେ ଫୋନ ଫୋନ ରେ ତାକୁ ଗରମ କରେ ଆଉ ସେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ପାଣି ବାହାର କରେ

ଯଦି କୌଣସି ଭାଉଜ ମନ ହେଲେ ମୋ ସହିତ ମିସବାକୁ ଇଛା ହୁଏ ସବୁ ବେଳେ ସ୍ୱାଗତ
ମୋ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେନ୍ଟ ଦେବେ

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

7 thoughts on “ଭାଉଜ ପୁରା ସେକିଲା ବ୍ଲୁଫିଲ୍ମ ପରି କଲା – ninetta.ru Pura Sekila Blue Film Pari Kala

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

%d bloggers like this:

Online porn video at mobile phone