ବର୍ଷା ରାତିରେ ମାଇଁ ସହ ମସ୍ତି – Barsha Ratire Main Saha Masti


Barsha Ratire Main Saha Masti 300

ମୋ ନା କଳିଙ୍ଗ | ଏହା ୭ ବର୍ଷ ତଳର ଘଟଣା | ମୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହି କଲେଜ ପାଠ ପଢୁଥିଲି ଏବଂ ମେସ ରେ ରହୁଥିଲି | ମୋ ବୟସ ୨୧ ବର୍ଷ ହେବ | ମୋର ମାମୁ ଓ ମାଇଁ ବି ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରୁହନ୍ତି | କଲେଜ ଛୁଟି ହେଲେ ମୁ ବେଳେ ବେଳେ ମାମୁ ଘରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଏ | ମାମୁ ବାହାରେ କାମ କରୁଥିବା ହେତୁ ସେ ପ୍ରାୟ ସମୟ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ଚାରି ପାଞ୍ଚ ଦିନ ରେ ଠାରେ ଆସନ୍ତି ତେଣୁ ମାଇଁ ଓ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ପୁଅ ଏକା ରୁହନ୍ତି | ମୁ ଦିନେ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥାଏ ମାଇଁ କହିଲେ କଳିଙ୍ଗ ସରୋଜ (ମାଇଁ ଙ୍କ ପୁଅ ) କିଛି ପାଠ ପଡ଼ୁନି ତୁମେ ତାକୁ ଟିକେ ଟ୍ୟୁସନ କଲେ ଭଲ ହୁଅନ୍ତା ଆଉ ତୁମେ ବି ତ ଭଲ ପାଠ ପଢ଼ାଉଛ (ମୁ ପିଲା ମାନଙ୍କୁ ଟ୍ୟୁସନ ବି କରେ) ତେଣୁ ସରୋଜ କୁ ବି ଟିକେ ଦେଖା ଭଲ ହେବ| ମୁ ମନ କରିପାରିଲି ନାଇଁ ଠିକ ଅଛି କହି ସେ ଦିନ ମେସ କୁ ଆସିଗଲି | ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ମୁ ଗଲି ସରୋଜ କୁ ଟ୍ୟୁସନ କରିବାକୁ ଏଇମିତି କିଛି ଦିନ ଚାଲିଲା | ଦିନେ ଟ୍ୟୁସନ ସରିଲା ବେଳକୁ ବର୍ଷା ହଉଥିଲା ତେଣୁ ମାଇଁ କହିଲେ ବର୍ଷା ହଉଚି ଆଜି ରହିଯାଅ ସକାଳୁ ଚାଲିଯିବା | ମୋର ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ବି ନଥିଲା ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ରହିଲି | ଯେ ହେତୁ ମାମୁ ନଥିଲେ ତେଣୁ ଆମେ ତିନି ଜଣ ଗୋଟେ ରୁମ ରେ ଶୋଇଲୁ | ମୋର ଟିକେ ଡେରିରେ ଶୋଇବା ଅଭ୍ୟସ ତେଣୁ ମୁ ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି ମାଇଁ ଓ ସରୋଜ ବେଡ଼ ରେ ଶୋଇଥାନ୍ତି ଓ ମୁ ତଳେ ସୋଇ ଟିଭି ଦେଖୁଥାଏ | କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଇଁ ଉଠିଲେ ବାଥରୁମ ଯିବାକୁ ଓ ମୋତେ କହିଲେ କ ସୋଇନ ଲେଟ ହେଲାଣି ଶୋଇପଡ
ମୁ : ନିଦ ଲାଗୁନି ଟିଭି ଦେଖୁଚି
ମାଇଁ : (ବାଥରୁମ ରୁ ଆସିଲାପରେ) ମଜାରେ କହିଲେ କ ଏକା ଶୋଇବାକୁ ଭଲ ଲାଗୁନି
ମୁଁ – ନାଇଁ ମାଇଁ ସେମିତି କିଛି ନାଇଁ
ମାଇଁ – କ gf ସହ କଥା ହେଇନ କି ନିଦ ଲାଗୁନି
ମୁଁ : shock ହାଇଗଲି ମାଇଁ କ ଏଇମିତି କହିଲେ| ନାଇଁ ମାଇଁ ମୋର କୁଆଡେ gf ଆସିବେ | ଲେଟ ରେ ଶୁଏ ତ ନିଦ ଲାଗୁନି
ମାଇଁ – ମୋର ବି ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା
ଏଇମିତି ବହୁତ କିଛି କଥା ହେଲୁ ରାତି ଦୁଇଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ | ସରି ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମାଇଁଙ୍କ ବିଷୟରେ ଟିକେ କହିଦିଏ
ବୟସ 35 size 34-32-36. ପୁରା ରାଣିମୁଖାର୍ଜି ଭଳି ଦେଖା ଯାନ୍ତି | ମୋର ସେମିତି କିଛି ମନ୍ଦ ଚିନ୍ତା ନଥିଲା |
ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଥଣ୍ଡା ଟିକେ ଲାଗୁଥିଲା ମାଇଁ କହିଲେ ଥଣ୍ଡା ଲାଗୁଚି ତୁମେ ବି ବେଡ଼ ଉପର କୁ ଆସ ତିନି ଜଣ ମିଶି ଶୋଇ ଯିବା
ମୁ – କିଛି ସମୟ ଚୁପ ଚାପ ରହିଲା ପରେ ମାଇଁ – ପଚାରିଲେ କ ହେଲା
ମୁ – କିଛି ନାଇଁ
ମାଇଁ – କ ହେଲା ପାଖରେ ଶୋଇବାକୁ ଲାଜ ଲାଗୁଚି
ମୁ – କିଛି ନ କହି ଯାଇ ବେଡ଼ ରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲି
କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଇଁ ମୋ ଉପରେ ହାତ ପକେଇଲେ
ମୁ କିଛି ରିଏକ୍ସନ କଲିନି
ମାଇଁ ଭାବିଲେ ବୋଧେ ମୁ ସୋଇପଡ଼ିଛି ତେଣୁ ସେ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲେ | ମୁ କିଛି ରିଏକ୍ସନ କରୁନଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଦୁଧ ରେ ହାତ ରଖିଲା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟାଣ ହେଇଗଲାଣି | କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ହାତ ମାରିଲେ ତା ପରେ ମୋ ପେଣ୍ଟ ରେ ହାତ ମାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇଲେ ମୁ ଟିକେ ନ ଜାଣିଲା ଭଳି କଡ ଲେଉଟାଇଲି ସେ ଟିକେ ଡରିଗଲେ ଓ ହାତ ବାହାର କରିଦେଲେ |
ମୋ ମନ ଫିକା ପଡିଗଲା | ଭାବିଲି ମାଇଁ ତା ଗରମ ହେଇକି ଅଛନ୍ତି ନିଜ ଆଡୁ ଟିକେ ଚେଷ୍ଟା କରେ | କିଛି ସମୟ ପରେ ନ ଜାଣିଲା ଭଳି ମାଇଁ ଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ପକେଇଲି ସେ କିଛି କହିଲେନି ସେ ବି ଜାଣିଲେ ଯେ ମୁ ବି ଶୋଇନି | କିନ୍ତୁ କେହି କାହାକୁ କିଛି କହୁନଥିଲୁ | କଲେ ମାଇଁ ଖରାପ ଭାବିବେ ଓ ମାମୁ ଙ୍କୁ କହିବେ ବୋଲି ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଫାଟୁଥିଲା ତେଣୁ ସେ ଦିନ କିଛି କରିପାରିଲିନି ଯାହା ଖାଲି ଦୁଧ ଚିପା ଚିପି ହେଲା | କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୁହଁ ସୋଇପଡିଲୁ | ସକାଳୁ ମାଇଁ ଜଲ୍ଦି ଉଠି ସରୋଜ କୁ ସ୍କୁଲ ପାଇଁ ରେଡି କରି ଛାଡିଲା ପରେ ମୋତେ ଉଠେଇଲେ | ମୁ କିଛି କହି ପାରୁନଥୟ ରାତିର ଘଟଣାକୁ ନେଇ | ମାଇଁ ଟିଫିନ କରି ଥିଲେ ମୁ ଫ୍ରେଶ ହେଇ ଟିଫିନ ଖାଇବା ବେଳେ ମାଇଁ ଆସି ପାଖରେ ବସିଲେ ଓ ପଚାରିଲେ ରାତିରେ କ ନିଦ ହଉନଥିଲା କି|
ମୁ – ନାଇଁ ତ ମୁ ଜଲ୍ଦି ସୋଇପଡିଲି କ ହେଲାକି (ନ ଜାଣିଲା ଭଳି )
ମାଇଁ – ନାଇଁ କିଛି ନୁହଁ
ମୁ – ହଉ ମାଇଁ ମୁ ଯାଉଛି ମୋ ମେସ କୁ
ମାଇଁ – ଟିକେ ରୁହ ମୁ ଟିକେ ଗାଧୋଇ ସରେ ତୁମେ ଯିବ
ମୁ – ଠିକ ଅଛି
ମାଇଁ – 10 ମିନଟ ପରେ ଫ୍ରେଶ ହେଇକି ଆସିଲେ ଗୋଟେ ଟାୱାଲ ପିନ୍ଧି
ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇ ଗଲାଣି ପୁରା କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବାହାରେ ତଥାପି ମୁ କଂଟ୍ରୋଲ ରେ ଥିଲି | କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁ କାହିଁକି ମୋ ମେସ କୁ ଆସିଗଲି ମାତ୍ର ସେ ଦିନ ଆଉ କଲେଜେ ଗଲିନି ଖାଲି ମାଇଁ ଙ୍କ କଥା ଭାବି ଦୁଇ ଥର ମୁଠି ମାରି ପାଣି ବାହାର କାଲି ଓ ହାଲିଆ ହୋଇ ସୋଇପଡିଲି | 3 ଟା ହେବ ଫୋନେ ଆସିଲା ଦେଖେ ତ ମାଇଁ ଫୋନ କରିଥିଲେ ଓ କହିଲେ କି କଳିଙ୍ଗ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ଯିବା ପାଇଁ | ମୁ କିଛି ଚିନ୍ତା ନ କରି ହଁ କରିଦେଲି ଓ ଠିକ 5 ତା ରେ ଆମେ ବାହାରି ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଗଲୁ | ଫିଲ୍ମ ଦେଖୀ ଆସିଲା ପରେ ଯାହା ହେଲା ମୁ ପରେ କହିବି | ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋରୀ କେମିତି ଲାଗିଲା mail କରି ଜଣେଇବେ | ଜଲ୍ଦି ଆପଣ ମାନଂକୁ ୨ ୟ ଭାଗ ଲେଖିବି | secret relation ରଖିବାକୁ ଚାଉଁଥିଲେ mail କରନ୍ତୁ |

Writer: Ashok

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

%d bloggers like this:

Online porn video at mobile phone