ବର୍ଷା ରାତି ଓ ଦୀପ୍ତି ଭାଉଜ ଙ୍କ ଦେହ ର ତାତି – Barsha Rati O Dipti ninetta.ru Nka Dehara Tati


odia sex story, odia sex kahani diara ninetta.ru giha gehi, ninetta.ru ku gehila diara, odia sex gapa, ninetta.ru

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ। ଭାଉଜ.କମ୍ ରେ ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ କୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ଵାଗତ କରୁଛି। ମୋର ନାମ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ। ମୋର ବୟସ ୨୩ ବର୍ଷ । ମୋର ଘରେ ମୋତେ ରକି ଡାକନ୍ତି।
ଏ କାହାଣୀ ୩ ମାସ ତଳ ର ଯେବେ ମୁଁ ମୋ ପିଉସୀ ଘର କୁ ଯାଇଥିଲି। ମୋ ପିଉସୀ ଘରେ କେବଳ ମୋ ପିଉସା ପିଉସୀ ଓ ତାଙ୍କ ବୋହୂ ମାନେ ମୋ ଗେହ୍ଲା ଭାଉଜ ଦୀପ୍ତି ରୁହନ୍ତି। ଭାଇ ଆର୍ମି ରେ ଚାକିରୀ କରେ। ଏବଂ ଘରକୁ ବହୁତ୍ କମ୍ ଆସେ। ସେ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ତା ପାଖକୁ ନେଇ ଯିବା ପାଇଁ ବେଳେ ବେଳେ ଭାବେ କିନ୍ତୁ ଘରେ ରୋଗୀ ମା ବାପା ଙ୍କୁ ଏକା ଛାଡ଼ି ପାରେନା।
ମୁଁ ନିଜର ଛୁଟି ରେ କିଛି ଦିନ ପିଉସୀ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ଭାବିଲି। ଘରେ ମଧ୍ୟ କହୁଥିଲେ ପିଉସୀ ବହୁତ୍ ଖୋଜୁଥିଲା ବୋଲି। ମୁଁ ଯେବେ ସେଠି ପହଞ୍ଚିଲି ମୋତେ ଦେଖି ସବୁ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ। ମୁଁ ବି ପିଉସୀ ପିଉସା ଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରି ଘରକୁ ଗଲି। ଘରେ ପାଟି ଶୁଣି ଭାଉଜ ସେଠାକୁ ଆସିଲେ ଓ ମୋତେ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲେ। କିନ୍ତୁ ଟିକେ ଋଷିଲେ କାରଣ ପାଖା ପାଖି ବର୍ଷେ ପରେ ମୁଁ ସେଠାକୁ ଗଲି କିନ୍ତୁ ପରେ ବୁଝିଗଲେ ଏବଂ ମୋତେ ଘରକୁ ନେଇ ରୁମ୍ ରେ ବସାଇଲେ। ପିଉସୀ ପିଉସାଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇ ମୁଁ ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଗଲି ଓ ଡ୍ରେସ୍ ବଦଳି ଆସି ଭାଉଜ ଙ୍କ ପାଖେ ବସିଲି।
ଏବେ ଦୀପ୍ତି ଭାଉଜ ଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ଦିଏ। ଭାଉଜଙ୍କ ବୟସ ୨୭ ବର୍ଷ। ବାହାଘର କୁ ୩ ବର୍ଷ ହେଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ସନ୍ତାନ ଏବେ ଯାଏ ହେଇନି। ତାଙ୍କ ରଙ୍ଗ ହାଲ୍କା ସାବନା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଫେସ୍ କଟିଂ ପୁରା ସୁନ୍ଦର। ତାଙ୍କ ଫିଗର ମଧ୍ୟ ପୁରା ଟାଇଟ୍। ୩୬ ସାଇଜ଼ ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଦୁଧ ଆଉ ୩୪ ର ଚିକ୍କଣ ଅଣ୍ଟା ଆଉ ୩୮ ସାଇଜ଼ ଗାଣ୍ଡି। ଯିଏ ଥରେ ଦେଖେ ତାର ବାଣ୍ଡ ସବୁବେଳେ ଭାଉଜଙ୍କ ନାମ ଗାଉଥାଏ। ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଭାଉଜଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ଥିଲି। ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଓ ଗାଣ୍ଡି କଥା ଭାବି କେତେ ଥର ମୁଠି ମାରିଛି ତା ର ହିସାବ ନାହିଁ। ଭାଉଜ ରୋଷେଇ ଘରେ ରୋଷେଇ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଠିଆ ହୋଇ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦେଖୁଥିଲି ଓ ବାଣ୍ଡ ରେ ହାତ ଘଷୁଥିଲି। ଦିନବେଳେ ଖାଇସାରିବା ପରେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ପାଖରେ ଶୋଇଗଲି ଏବଂ ଆମ ଗପ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହୋଇଗଲା। କିଛି ସମୟ ଗପିବା ପରେ ଭାଉଜ ଶୋଇଗଲେ ଏବଂ ମୁଁ ମୋ ଫୋନ୍ ରେ ସେକ୍ସ୍ କାହାଣୀ ପଢିବାକୁ ଲାଗିଲି।
କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ନିଦ ଲାଗିଗଲା ଏବଂ ମୁଁ ସେମିତି ଫୋନ ଧରି ଶୋଇଗଲି। ମୋ ଫୋନ୍ ରେ ଲକ୍ ନଥିଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ଉଠିଗଲେ। ମୋ ହାତ ରେ ମୋ ଫୋନ୍ ଦେଖି ତାକୁ ମୋ ହାତ ରୁ ନେଇଗଲେ ଏବଂ ମୋ ଫୋନ୍ ଖୋଲିଲେ, ଏବଂ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ଦେଖି ପଢି କିଛି ସମୟ ଥୋଇ ଦେଲେ। ମୁଁ ଉଠିବା ପରେ ମୋ ଫୋନ୍ ଖୋଜିଲି ଏବଂ ତାକୁ ପାଖରେ ନପାଇ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ପଚାରିଲି, ସେ କହିଲେ ଫୋନ ଡ୍ରେସିଂ ଟେବଲ୍ ଉପରେ ଅଛି। ମୁଁ ଭାବିଲି ସେଠାକୁ କେମିତି ଗଲା, ଡରିଗଲି କଲେ ଭାଉଜ ମୋ ଫୋନ ଆଡେଇ ନାହାନ୍ତି ତ?? କାରଣ ମୁଁ ଭାଉଜ ଦିଅର ସେକ୍ସ୍ କାହାଣୀ ପଢ଼ୁଥିଲି। ଭାଉଜଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନ ଦେଖି ମୁଁ ଶାନ୍ତ ହେଲି।
ପିଉସା ପିଉସୀ ଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ଯୋଗୁଁ ସେମାନେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୮ ବେଳ କୁ ଖାଇ ପିଇ ଶୋଇଗଲେ। ମୁଁ ଛାତ ରେ ଭଲ ପବନ ହେଉଥିବାରୁ ସେଠି ବସିଥାଏ ଠିକ୍ ୯ ଟା ବେଳକୁ ବର୍ଷା ହଠାତ୍ ପକେଇଲା, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏତେ ଗରମ୍ ରୁ ନିସ୍ତାର ପାଇ ବର୍ଷା ରେ ଓଦା ହେଲି। ଭାଉଜ ମୋତେ ଖୋଜି ଖୋଜି ଛାତ ଉପରେ ପହଞ୍ଚିଲେ, ମୋତେ ଭିଜୁ ଥିବାର ଦେଖି ତଳକୁ ଆସିବାକୁ କହିଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବର୍ଷା କୁ ଭିଡ଼ି ଆଣିଲି, ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ଓଦା ହେଇଗଲେ । ଯେହେତୁ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ବେଶୀ ଘର ନଥାଏ ଏବଂ ଅନ୍ଧାର ଥାଏ ଆମକୁ କେହି ଦେଖି ପାରୁନଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆମେ ପରସ୍ପର କୁ ଦେଖି ପାରୁଥାଉ, ଭାଉଜ ଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ ଓଦା ହୋଇ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଦେହ ରେ ଲାଗି ଯାଇଥାଏ, ହଠାତ୍ ବିଜୁଳି ମାରିଲା ଆଉ ଭାଉଜ ମୋତେ କୁଂଢ଼େଇ ପକେଇଲେ, ଏବେ ଶକ୍ ମୋତେ ଲାଗିଲା କାରଣ ଭାଉଜ ଙ୍କ ୩୬ ସାଇଜ଼ ଦୁଧ ମୋ ଛାତି ରେ ଧସି ହୋଇଗଲା। ବର୍ଷା ରେ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଗରମ ଦେହ ର ସ୍ପର୍ଶ ପାଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ହିଟ୍ ହୋଇ ଭାଉଜ ଙ୍କ ବିଆ ରେ ଘଷି ହେଲା। ଭାଉଜ ସେମିତି ମୋତେ ଧରିଥାନ୍ତି, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଗରମ ଦେହ ର ମଜା ନେଇଥାଏ ଏବଂ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଉ ଟିକେ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ଭିତରେ ପ୍ରେସ କରୁଥାଏ।
ଏମିତି କିଛି ସମୟ ରହିବା ପରେ ଭାଉଜ ହଠାତ୍ ମୋ ଠୁ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଡରିଗଲି କାଳେ ଭାଉଜ ରାଗି ଗଲେ ବୋଲି, ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ ପୋତି ମୁଁ ଠିଆ ହେଲି। ଭାଉଜ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲି, ତାଙ୍କ ଓଠ ଥରୁଥିଲା, ଆମ ଆଖି ଯେବେ ମିଶିଲା ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଆଖି ରେ ଏକ କ୍ଷୁଧା ଦେଖିଲି। ମୁଁ ନିଜକୁ ରୋକି ନପାରି ଭାଉଜ ଙ୍କ ଓଠ ରେ ନିଜ ଓଠ ରଖି ଦେଲି। ଧିରେ ଧିରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଚୁମ୍ବନ ରେ ହଜି ଗଲୁ, ଭାଉଜ ଗୋଟେ ଭୋକିଲା ବାଘୁଣୀ ପରି ମୋ ଓଠ କୁ ଖାଇ ଚାଲିଲେ। ଏବେ ଆମ ଦ୍ଵାରା ଆଉ ଏ ସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେ ନଥିଲା, ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ମୋ କୋଳ ରେ ବେଡ୍ ରୁମ୍ କୁ ନେଇ ବେଡ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି, ଯେହେତୁ ପିଉସା ଆଉ ପିଉସୀ ନିଦ ଔଷଧ ଖାଇ ସୋଇଥିଲେ ଆଉ କିଛି ଡର ନଥିଲା।
ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଦେଖି ସ୍ମାଇଲ କଲି ଓ ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ଟିକେ ହସିଲେ ଏବଂ ନିଜ ଶାଢ଼ୀ କୁ କାଢି ଫୋପାଡି ଦେଲେ। ଏବେ ଭାଉଜ ଖାଲି ବ୍ଲାଉଜ୍ ଆଉ ସାୟା ରେ ଥିଲେ ଟିକେ ଲାଇଟ୍ ରେ ଦେଖିଲି ଭାଉଜ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲା। ତାଙ୍କ ବଡ ଦୁଧ ଦିଇଟା ଓଦା ବ୍ଲାଉଜ ରେ ଆପଣ ମାନେ ଟିକେ କଳ୍ପନା କରନ୍ତୁ। ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ୍ କୁ ଟାଣି ଚିରି ଦେଲି ଓ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଦଳି ଚାଲିଲି। ଭାଉଜ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ପରି କାମୁକ ଶବ୍ଦ କରି ଚାଲିଥିଲେ। ଭାଉଜଙ୍କ ଗୋଟେ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ମୁଁ ପାଟି ରେ ପୁରାଇ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାରେ ଲାଗିଲି, ଭାଉଜ ମୋର ମୁଣ୍ଡ ରେ ହାତ ବୁଲାଇ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କର ବୋଲି କହୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ପୁରା ଆଉଟ୍ ଅଫ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ଥିଲି।
ଭାଉଜ ମୋତେ ବେଡ଼ ରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୋ ଉପରେ ବସିଲେ ଓ ମୋ ଓଠ କୁ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦୁଇ ହାତ ରେ ମୁଠେଇ ଦଳି ପକେଇଲି। ସେ ମୋ ଓଠ କୁ କାମୁଡିବାରେ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ବି ପୁରା ଜୋଷ୍ ରେ ତାଙ୍କୁ କିସ୍ କରି ଚାଲିଲି। ଏହା ପରେ ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଟୀକୁ ଖୋଲି ମୋ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖି ଖୁସି ହୋଇଗଲେ ଓ ତାକୁ କିସ୍ କଲେ। ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ମୁଠା ରେ ରଖି ଉପର ତଳ କଲେ ଓ ତ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ପାଟି ରେ ପୁରାଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଓଓଃ କଣ କହିବି, ସେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ କୁ ନିଜ ଗଳା ଭିତରେ ପୁରାଇ ଖାଉଥିଲେ।
ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତାଙ୍କୁ ବେଡ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଦେଖିଲି, ବିଆ ରେ ବହୁତ୍ ହାଲ୍କା ବାଳ ଥାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କ ରସ ଲାଗି ଚମକୁ ଥାଏ, ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି, ଭାଉଜ ଆଃ ଆଃ ଶବ୍ଦ ରେ ପୁରା ରୁମ୍ କମ୍ପୋଉଥିଲେ, ମୁଁ ବିଆ ଭିତରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିଲି ଓ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚୁଚୁମି ଓ କାମୁଡି ମଧ୍ୟ ପକେଇଲି, ଭାଉଜ ଖାଲି ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ମାଡୁ ଥିଲେ।
ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ହରାଇ ଦେଲେ ଓ କହିଲେ ଓହ ଆହ୍ ଆଉ ସହି ପାରୁନି ପ୍ଲିଜ୍ ମୋତେ ତମ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡ ରେ ଗେହିଁ ଦିଅ ରକି, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଆଉ ଲେଟ୍ ନକରି ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ରେ ସେଟ୍ କରି ଗୋଟେ ଶକ୍ତ ଧକ୍କା ଦେଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡ ର ମୁଣ୍ଡି ଟା ବିଆ ଫାଡିକି ପଶିଗଲା, ଭାଉଜ ଙ୍କ ଚିତ୍କାର ପୁରା ରୁମ ସାରା ଇକୋ ହେଲା। ଏହା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଆଉ ଗୋଟେ ଧକ୍କା ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଭିତରକୁ ଠେଲି ଦେଲି। ଆଉ ତାଙ୍କ ଚିଲେଇବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ନଦେଇ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି, ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକ୍କା ଦେଇ ଚାଲିଲି, ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ଚିତ୍କାର ମଜା ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇ ଚାଲିଲା ସେ “” ହଁ ରକି ଆହ୍ ଆଃ ଗେହିଁ ଦିଅ ତୁମ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଓଓହ୍ ହାଃ ହ୍ମ ବନେଇ ଦିଆ ନିଜ ରାଣ୍ଡି ଓଃ ଆଃ ଗେହିଁ ପକାଅ “” ତାଙ୍କ ର ଏମିତି କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ବି ଆହୁରି ଜୋର୍ ରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି।
୧୦ ମିନଟ ଏମିତି ଗେହିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ରସ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଭିଯାଇ ଦେଲେ ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୁତ୍ତି ବନିବାକୁ କହିଲି ଓ ସେ ମଧ୍ୟ କୁତ୍ତି ବନି ଗଲେ। ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ମୋର ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାକୁ ଇଛା ହେଲା ତ ମୁଁ କହିଲି ଗାଣ୍ଡି ମାରିବି ତୁମର ଭାଉଜ। ସେ କହିଲେ ମୁଁ କବେ ଗାଣ୍ଡି ମରେଇନି ତ ତମେ କାଲି ମାରିବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ମୋ ବିଆ ର ଶୋଷ ମେଣ୍ଟେଇ ଦିଅ।
ତ ମୁଁ ବି ରାଜି ହୋଇ ପଛ ଆଡୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଜୋର୍ ଦାର ଧକ୍କା ମାରି ଚାଲିଲି। ପ୍ରତି ଧକ୍କା ସାଙ୍ଗରେ ତାଙ୍କ ଆୱାଜ୍ ଜୋର୍ ରେ ଆସୁଥିଲା, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଥାପ୍ପଡ ମାରି ମାରି ଧକ୍କା ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ବାହାରେ ଜୋରଦାର ବର୍ଷା ଓ ରୁମ ଭିତରେ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଚିତ୍କାର, ସେ ଅବସ୍ଥା ଥିଲା ସତରେ ଅବିସ୍ମରଣୀୟ। ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଝାଳ ରେ ଗାଧୋଉଥିଲୁ। ୧୫ ମିନଟ ଗେହିଁଲା ପରେ ମୋର ମଧ୍ୟ ବାହାରିବା ସମୟ ଆସିଗଲା ଓ ଭାଉଜ କହିଲେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ତୁମର ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର କର । ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଚିତେ ଶୁଆଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ରେ ପୁରାଇ ଶେଷ ଧକ୍କା ମାରି ଚାଲିଲି ଓ ସବୁ ମାଲ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଢାଳି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି, ୧୫ ମିନଟ ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପରୁ ଉଠିଲି ଓ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ପରସ୍ପର କୁ ଦେଖି ହସିଲୁ ଓ ପୁଣି କିସ୍ କଲୁ। ଉଠି ବାଥରୁମ୍ ଗଲୁ ଓ ଶାୱାର ତଳେ ପରସ୍ପର କୁ ଗାଧେଇ ଦେଲୁ ଓ ପରସ୍ପର ଅଙ୍ଗ ସହ ଖେଲିଲୁ।
ରାତି ୧୧ ବେଳକୁ ଆମେ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଖାଇଲୁ ଓ ୧୨ ରୁ ପୁଣି ଆମ ଚୋଦଣା ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହେଲା। ସେଦିନ ରାତି ରେ ଆହୁରି ୩ ଥର ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପୋଜିସନ୍ ରେ ଗେହିଁଲି। ସକାଳୁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ଭାଉଜ ମୋ ପାଖରେ ନଥିଲେ। ପରେ ରାତି କଥା ଭାବି ହସି ପକାଇଲି। ବାହାରକୁ ଗଲା ପରେ ପିଉସୀ ପଚାରିଲା କଣ ରାତି ରେ ନିଆଁ ଲିଭୋଉଥିଲୁ। ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଚାହିଁ କହିଲି ହଁ ଅପା କାଲି ରାତି ରେ ନିଆଁ ହି ଲିଭୋଉଥିଲି। ଭାଉଜ ଏହା ଶୁଣି ମୋ ଆଡେ ଗୋଟେ ନଟି ସ୍ମାଇଲ ଦେଲେ ଓ ଭିତର କୁ ପଳେଇଲେ। ମୁଁ ସେଠି ଆଉ ୩ ଦିନ ରହିଲି ଓ ଏଇ ତିନି ଦିନ ତିନି ରାତି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବେ ମୋର କରି ଦେଲି। ଗଲା ବେଳେ ଭାଉଜ କାନ୍ଦିପକେଇ ମୋତେ ଯିବାକୁ ମନା କଲେ, ମୁଁ ବହୁତ୍ ଜଲ୍ଦୀ ଫେରିବାର ଆଶ୍ଵାସନା ଦେଇ ତାଙ୍କଠୁ ବିଦାୟ ନେଲି।

ଏହା ଥିଲା ମୋର ଦୀପ୍ତି ଭାଉଜ ଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଘଟିଥିବା ସୁନ୍ଦର କାହାଣୀ। ଆଶା କରୁଛି ଆପଣ ମାନେ ଏହି କାହାଣୀ କୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ ଓ ଆପଣଙ୍କ ମୂଲ୍ୟବାନ ରାୟ ଦେବେ। ଆହୁରି ନୂଆ କାହାଣୀ ସହ ମୁଁ ଉପସ୍ଥିତ ହେବି, ଏବେ ମୋ ନମସ୍କାର।
ମୋର ଇ- ମେଲ୍ ଆଇଡି– [email protected]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *