ବଡ ବାପ ଙ୍କ ପୁଅ ମୋତେ ଗେହିଁ ଶାନ୍ତି କଲା – Bada Bapa Nka Pua Mote Genhi Shanti Kala


odia sex story, odia sex kahani, bhai bhauni sex kahani, bhauni bia re bhai ra banda
ମୁ ଝିଲ୍ଲୀ ବୟସ ୨୨ ମୋ ଦୁଧ ସଇଜ଼୨୪ ରଙ୍ଗ ଗୋରା ଆଉ ସେକ୍ସି। ଆଉ ମୋ ଭାଇ ର ବୟସ ମୋ ଠାରୁ 2 ବର୍ଷ ବଡ। ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା hight ୫’୬””
ଏଆ ମୋ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର କାହାଣୀ। ସେତେବେଳେ ଆମର ଛପର ଘର ଥିଲା। ମୁ ବଡବାପା ଙ୍କ ଘରେ ଶୋଉଥିଲି। ଖରା ଦିନ mrg ଲାଗି ବଡବାପା ଘର ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ଶଶୁର ଘରକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି। ଘରେ ଖାଲି ମୁ ଆଉ ଦୀପକ ଭାଇ ।
ରାତିରେ ଦୀପକ ଭାଇ କୁ ଆମ ଘରକୁ ଖାଇବା ଲାଗି ଡାକିଥିଲି । ସେ ବି ଆଉ ରୋଷେଇ ନ କରି ଆମ ଘରକୁ ଆସିଲା ଆମେ ଦୁହେଁ ମିସିକି ଖାଇଲୁ ଆଉ। ଖାଇସାରି ଆମେ ଦୁହେଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ସୋଇବା ଲାଗି ଗଲୁ। ଘରେ କେହି ନଥିବାରୁ ଆମେ ଗୋଟେ ରୁମ ରେ ଶୋଇଲୁ ଜଲଦି ନିଦ ବ ହୋଇ ଗଲା ରାତି କେତେ ହେବ କେଜାଣି ମୋ ନିଦ ବଗଙ୍ଗିଲା ମୁ ଆଖି ଖୋଲି ଦେଖେ ତ ଭାଇ ମୋ ସ୍କଟ କୁ ଉପରକୁ କରି ମୋ ଚଡି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ସୋଇଛି। ଆଉ ତା ବାଣ୍ଡ ମୋ ଜଂଘ ରେ ଲାଗିଛି ଆଉ ସେଥିରେ ଲାଳ ଲାଗିଛି। ମୋ t- shart ଠିକ ଅଛି ହେଲେ ମୋ ସେମିଜି ମୋ ଦୁଧ ଉପରକୁ ଉଠିଯାଇଛି। ମୁ ବି କିଛି ବୁଝିପାରିଲିଣି ହେଲେ ଭାଇର ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ମୋ ଦେହରେ ଶିହରଣ ଖିଲିଗଲା। ବାଣ୍ଡ ର ଅଗ ଟା ପୁରା ନାଲୀ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ମୋର ବୀ ତାକୁ ଧରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଲା ଆଉ ତାକୁ ଧରିଲି ବାଣ୍ଡ ଏତେ ମୋଟା ଥିଲା ଯେ ମୋ ହାତରେ ଯାଗା ଠିକ ରେ ହଉନଥିଲା। ସେତେବେଳେ ମୋର ବି ଇଚ୍ଛା ହେଲା ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରେଇବା । ମୋତେ ଲାଗିଲା ଭାଇ ଉଠିଯିବା ମୁଁ ଜଜି ଜାଣି ଆଖି ବୁଝି ଶୋଇପଡ଼ିଲି। ଭାଇ ଉଠିକି ବାଥରୁମ ଗଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ଆସି ପୁଣି ଶୋଇଲା। ମୋ ଡ୍ରେସ ସେମିତି ଉପରକୁ ହୋଇ ଥିଲା ଚଡି ଦେଖା ହଉଥିଲା। ଭାଇ ଆସି ପୁଣି ମୋ ପାଖକୁ ଲାଗି ଶୋଇଲା ଆଉ ମୋ ଚଡି ଉପରେ ହାତ ରଖି ଆଉଁସି ଲା ସେତେବେଳେ ମୋ ଦେହରେ ଜୀବନ ଚାଲିଗଲା ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା। ତଥାପି ମୁଁ କିଛି ନ ହୋଇ ଶୋଇଥିଲି। ମୋ ବିଆ ଭିତର ଟା ଖାଲି ସୁଲୁସୁଲୁ ହଉଥିଲା। thn ଭାଇ ମୋ ଡ୍ରାସ ଉପରୁ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲା ଆଉ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ପୁଣି ମୋ ଜଂଘରେ ଘଷିଲା। ଏତେ ଶାନ୍ତି ଲାଗୁଥିଲା କି ମୁ ଆଉ ନିଜକୁ control କରି ପାରିଲିନି। ମୁଁ ଉଠିପଡ଼ି ବସିଲି ଆଉ ଭାଇ ମୋ ଉଠି ଯିବା ଦେଖି ଡରିଗଲା ତା ବାଣ୍ଡ ସେମିତି ପଦାରେ ଥିଲା ସେ କଁ କରିବା କିଛି ବୁଝି ପିପାରୁ ନଥିଲା। ସେ କଣ କହିବା ଅଗରୁ ମୁ ତୁ ଏ କଣ କରୁଛୁ ପଚାରିଲି। ସେ ମୋ ହାତକୁ ଧରି ପକେଇଲା ଆଉ କାହାକୁ ନ କହିବାକୁ ନେହୁରା ହେଲା। ତୁ ତୋ ବାଣ୍ଡ କଣ ଲାଗି ପଦାକୁ କାଢ଼ିଥିଲୁ ପଚାରିଲରୁ ସେ କିଛି କହିଲାନି ମୁ ତା ବାଣ୍ଡ ଧାରୀ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କି ତୁ ସବୁ କଣ କଣ କରୁଥିଲୁ ମୁଁ ଜାଣିଚି। ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ଏବେ ପୁଣୀ ସେମିତି କର। ସେ ରାଜି ହୋଇଗଲା। ଆଉ ମୋ ଲିପି କୁ କିସ କଲା। ମୁଁ ତା ଡ୍ରାସ ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ସେ ମୋ ମୋର। ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲା ମୋର ସବୁତକ ଦୁଧ ତା ହାତରେ ଥିଲା। ମମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲାଉ ଥିଲି ସେ ମୋତେ ଖଟ ରେ ଚିତ ରେ ସୁଆଇଦେଲା ଆଉ ମୋ ବିଆ କୁ କିସ କଲା ବିଆରେ ସେତେବେଳେ ଲାଳ ଲାଳ ହୋଇ ସାରିଥିଲା।
ଆମେ 69 ହୋଇ ଗଲୁ ମୁ ତା ବାଣ୍ଡ ଆଉ ସେ ମୋ ବିଆ ଖାଇଲା। ମୁ ଆଉ ସମାଳି ନପାରି ତାକୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ବାକୁ କହିଲି ସେ ବି ସେଇୟା କଲା। ମୋ ଦୁଇ ଗଡକୁ ମେଳା କରି ମୋ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଘସିଲା ଆଉ ଭିତରକୁ ପୁରେଇ ଦେଲା। ମୋତେ ଭତ କଷ୍ଟ ହେଲା କିନ୍ତୁ ମଜା ବି ଲାଗିଲା। ତା ବାଣ୍ଡ ଏତେ ମୋଟା ଥିଲା ଯେ ମୋ ବିଆ ପୁରା tite ହୋଇକି ଥିଲା। ଫାଟି ଗଲା ପରି ଲଗୁଥିଲା ମୋର ଲାଳ ବାହାରିଗଲା ଆଉ ସେ ସେମିତି ମୋତେ କରିଚାଲିଥିଲା। କିଛିସମୟ ପରେ ତାର ବି ବାହାରିବା time ହୋଇଗଲା ସେ ବିଆ ରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢ଼ି ମୋ ଦୁଧ ମଝିରେ ରଖି ଗେହିଁଲା ଆଉ ସବୁ ବୀଜ ମୋ ଦୁଧରେ ପକେଇଦେଲା। ସେଦିନ ମୋତେ ସେ 3ଥର ଗେହିଁଲେ ସବୁ ଥର ସେ ମୋ ଦୁଧରେ ବୀଜ ପକେଇଲେ। ଆଉ ମୁଁ ବି ଗୋଟେ ଥର ତା ମୁହଁରେ ବସି ଲି ଆଉ ରେ ମୋ ବିଆ କୁ ଖାଇଲା ଆଉ ସବୁ ବୀଜ ତା ମୁହଁରେ ପକେଇଦେଲି। next day ସେ ମୋତେ କେମିତି ଗାଣ୍ଡି ମୋର ପୁରେଇଲେ ମୁ ମୋ next story ରେ କହିବି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *