ଆମ ଗାଁ ମୁଣ୍ଡ ସରଜୁ ଦେଠେଇ ମୋର ରକ୍ଷିତା ବନିଲେ – Ama Gan Mundara Saraju Dethei Mora Rakhita Banile


Ama Gan Mundara Saraju Dethei Mora Rakhita Banile

ପ୍ରିୟ,ପାଠିକା ପାଠକ ବୃନ୍ଦ,ମୁ ଶୁଭମ, ଡାକ ନାମ ଶୁଭ,ବୟସ 29 ଘର ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ,ଭଦ୍ରକ ର ଏକ ଗାଁ ରୁ ମୋର ଏହି କାହାଣୀ ଲେଖୁଛି,କାହାଣୀ ତ ନୁହେଁ ବରଂ ଏହା ସତ୍ୟ ଘଟଣା, ତେବେ ସ୍ଥାନ, ଆଉ ନାମ କାଳ୍ପନିକ, ଆସନ୍ତୁ,କାହାଣୀ କୁ ଫେରିବା,ଆମ ଘରେ ମୋ ବାପା ବୋଉ ଆଉ ଦୁଇ ଭାଇ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଙ୍କୁ ନେଇ ଆମ ପରିବାର,ବଡ଼ ଭାଇ ଆଉ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ବିଭାହିତ,ମୁ ଏକୁଟିଆ ଅବିଭାହିତ, ମୋର ଗୋଟେ ଭେରାଇଟ ଷ୍ଟୋର ଦୋକାନ ଆମ ଗାଁ ଛକ ଉପରେ ଖୋଲିଛି,ମୋର ବାହାଘର ପାଇଁ ଖୋଜା ଚାଲୁଥିଲା,କିନ୍ତୁ ମୁ ବେକାର ଯୁବକ,ତେଣୁ ଝିଅ ଟିକେ ମିଳିବା କଷ୍ଟକର,ଏହାଭିତରେ ବୟସ ବଢ଼ିବା ସହ ସେକ୍ସ ମାନେ ଗେହିଁବା କୁ ଭାରି ମନ,ମୋର ସବୁବେଳେ ମୋଠାରୁ ବଡ଼ ବୟସ ର ମହିଳା ମାନେ ଭାଉଜ, ମାଉସି ଖୁଡି ଆଇ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମହିଳା ଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ଭାରି ଇଛା, ସେମାନଙ୍କ ଦୁଧ ଆଉ ଚଉଡା ଗାଣ୍ଡି ମୋତେ ପାଗଳ କରିପକାଏ, କିନ୍ତୁ ମୋ ଭାଗ୍ୟ ରେ କେହି ମିଳନ୍ତି ନାହିଁ,କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ଭଗବାନ ମୋ ଦୁଃଖ କୁ ବୁଝି ଲେ,ମୋ ଜୀବନରେ ଜଣେ ମହିଳା ଆସିଲେ, ସେ ଆମ ଗାଁ ର ଶେଷ ମୁଣ୍ଡରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା, ତାଙ୍କ ନାମ ସରଜୁ,ତାଙ୍କ ବୟସ 41, ସେ ଜଣେ ବିଧବା ନାରୀ,ତୋଫା ଗୋରା ବଦନ,କୁ ମୋଟୀ ମାଟି ଆଉ ଟିକେ ଡେଙ୍ଗି, ତାଙ୍କର ଦୁଧ ର ସାଇଜ଼ 36 କୁ ଗାଣ୍ଡି ତ ବିଶାଳ କାୟ,44 ସାଇଜ଼ ର ଗାଣ୍ଡୀ,ଜାଣ ବୋଇତି କଖାରୁ ଭଳି ଗାଣ୍ଡି,ଆଉ ଦୁଧ ଟା ପାଚିଲା ଲମ୍ବା ଅମୃତଭଣ୍ଡା, ସୁନ୍ଦର ମୁଂହ,ତାଙ୍କର,ଚିକ୍କଣ ଗାଲ,ତାଙ୍କର,ସେ ମୋ ବୋଉ ଠାରୁ ବୟସ ରେ ବଡ଼,ମୋ ବାପା ତାଙ୍କୁ ଭାଉଜ ଡାକନ୍ତି,ତେଣୁ ମୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଠେଇ ଡାକେ,ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଗତ। 10 ବର୍ଷ ହେବଚାଲିଗଲେ,ଘରେ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଝିଅ ଆଉ ଗୋଟେ ପୁଅ ଯେକି କଲେଜ ରେ ପଢୁଛି, ଆପଣ ମାନେ ଜାଣୁଥିବେ ଵିଧବା ନାରୀ ର ଦେହର ଅବସ୍ଥା,ସେ ଆମ ଘରକୁ ଆସି ମୋ ବୋଉ ସହ ଭଲ ସଂପର୍କ ରଖନ୍ତି,ମୋ ବୋଉ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ସବୁଥିରେ କରେ,ତାଙ୍କର ଜମିବାଡ଼ି ବେସି ନ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଚଳିବା ଭଳି ହୋଇଯାଏ,ଦେଠେଇ ଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟେଙ୍ଗେଇ ଉଠେ,ମୁ ରାତିରେ ଶୋଇଲା ସମୟ ରେ ଦେଠେଇ ଙ୍କ କଥା ଭାବି ଅନେକ ଥର ମୁଠିମାରେ,ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ବସି ମଦ୍ୟ ପାନ କଲା ସମୟରେ ଆମେ ଗେହିଁବା ବିଷୟ ରେ ଆଲୋଚନା ହୁଏ,କାହାକୁ ଗେହିଁଲେ ଭଲ ଲାଗିବ,କିଏ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ମାଲ ସବୁ ଆଲୋଚନା ହୁଏ,ସେଥିରେ ସରଜୁ ଦେଠେଇ ନ୍କ ବିଷୟ ରେ ଆଲୋଚନା ହୁଏ,ସେ ତାଙ୍କୁ କିଏ ଗେଁହିଛି ଆମେ ଦେଖିଛୁ ବୋଲି କିଛି ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତି,ମୁ ଏହା ଶୁଣିଲା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବାକୁ ଭାରି ଲୋଭ ଲାଗିଲା,କିପରି ତାଙ୍କୁ ଗେହିବି ଭାବୁଥିଲି, ଭାଗ୍ୟ କୁ ଦିନେ ଦେଠେଇ ଆସିଲେ ଆମ ଘରକୁ, ମୋ ବୋଉ କୁ କିଛି ଟଙ୍କା ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ,ହେଲେ ମୋ ବୋଉ ପାଖରେ ଏତେ ଟଙ୍କା ମାନେ 5000 ଟଙ୍କା ନଥିଲା,ଦେବାକୁ,ବୋଉ ମନା କରିଦେଲା,ଦେଠେଇ ଙ୍କର ନିହାତି ଦରକାର,ନହେଲେ ନ ଚଳେ,କିନ୍ତୁ ବୋଉ ନିରୁପାୟ, ମୁ ସବୁ ଶୁଣୁଥିଲି,ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଭୁତ ଚଢ଼ିଗଲା,ମୁ ଏହାକୁ ଗୋଟେ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ଭାବିନେଲି,ଦେଠେଇ ମନ ଦୁଃଖରେ ଯାଉଥିଲେ, ମୁ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଯାଇ ବାଟ ରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକି କହିଲି ଦେଠେଇ କୁଆଡେ ଯାଇଥିଲେ, ସେ ମୋତେ କହିଲେ ତୁମ ଘରକୁ ବାପା,କିଛି କାମ ରେ ବାପା, ମୁ କହିଲି କଣ କାମ ମୋତେ କୁହ ଯଦି ହୁଏ ମୁ କରିଦେବି,ସେ ତାଙ୍କ ଅସୁବିଧା କଥା ସହ ବୋଉକୁ ମୋର 5000 ଟଙ୍କା ମାଗିବା ଆଉ ବୋଉ ନାହିଁ କରିବା କଥା କହିଲେ, ଆଉ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଗଲେ,ମୁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଦେଠେଇ ମୋ ପାଖରେ ଅବଶ୍ୟ ଏତେ ଟଙ୍କା ବର୍ତ୍ତମାନ ନାହିଁ,କିନ୍ତୁ ତୁମକୁ ମିଳିଯିବ,ତୁମେ ଆମର ନିଜ ଲୋକ,ଆମ କୁ ବହୁ ସାହଯ୍ୟ କରିଆସୁଛ,ଘର କାମରେ, ତେଣୁ ତୁମ କଥା କଣ ଅଟକିଯିବ,ଦେଠେଇ ହସିଦେଇ କହିଲେ ଜା ହଉ ପୁଅ ତୁମେ ଟିକେ ମୋତେ ବଳ ଦେଲ,ମୁ ହସିଦେଇ ଚାଲିଗଲି,ସଂଜ ବେଳ କୁ ମୁ ଟଙ୍କା ଧରି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି ଘରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଦାଣ୍ଡରେ ବୁଲୁଥିଲା,ଆଉ ଝିଅ ଟିୟୁସନ ଯାଇଥିଲା,ଦେଠେଇ ଏକୁଟିଆ,ଥିଲେ,ମୁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଟଙ୍କା ବଢ଼େଇ ଦେଇ ଆସିଲି,ଦେଠେଇ ମୋତେ ବସିବାକୁ କହିଲେ, ଆଉ ମୋତେ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇ କହିଲେ ପୁଅ ତୁମେ ମୋର ବହୁ ଉପକାର କଲ,ମୁ ତୁମ ପାଖରେ ରୁଣୀ,ତୁ ମ ବୋଉ ବାପା ସମସ୍ତେ ସାହଯ୍ୟ କରି ଆସୁଛନ୍ତି,ସେମାନଙ୍କ ଠାରେ ମଧ୍ୟ ମୁ ରୁଣୀ,ଆଉ କହିଲେ ପୁଅ ମୁ ଆମର ଧାନ ଅମଳ ହେଲେ ତୁମ ଟଙ୍କା ସୁଝିଦେବୀ,ମୁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଦେଠେଇ ତୁମେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନା, ତୁମର ଯାହା ଦରକାର ମୋତେ କହିବ, ମୁ ତୁମ କଥା ବୁଝିଦେବୀ,ଆଉ ତୁମେ ଟିକେ ମୋ କଥା ବୁଝୁଥିବ,ଦେଠେଇ ମୋ କଥା ର ମର୍ମ ବୁଝିପାରିଲେ, ଆଉ କହିଲେ ଛି ବାପା,ତୁମେ ମୋ ପୁଅ ଭଳି,ଏମିତି କଥା ଭଲ ନୁହେଁ,ତୁମର ଭିବିଷ୍ୟତ ଖରାପ ହୋଇଯିବ,ଦେଠେଇ ବିଷୟ ରେ ଏଭଳି ଭାବିବା ପାପ,ମୁ ଏକଥା ଶୁଣି ଟିକେ ରହିଗଲି,କହିଲି ଦେଠେଇ ତୁମକୁ ନିଜର ଭାବି ମୋ ମନ କଥା କହିଲି,ତୁମେ ଯଦି ନ ବୁଝିବ ତାହେଲେ ଥାଉ,ମୋର ଆଉ କିଛି ଦରକାର ନାହିଁ,ମୁ ଆସୁଛି କହି ଚାଲିଆସିଲି, ମନ କିନ୍ତୁ ଭୟ ରେ ରହିଲା କାଳେ ଦେଠେଇ ମୋ ବୋଉ କୁ କହିଦେବେ,ଏହା ର କିଛିଦିନ ଗଲା,ଦିନେ ମୁ ଦୋକାନ କୁ ଯାଉଥିଲି ଦେଠେଇ ମୋତେ ଡାକିଲେ, ଆଉ କହିଲେ ଶୁଭ ଆମ ଘରକୁ କାହିଁ ଆସୁନ,ଟିକେ କାମ ଥିଲା,ଆଉ କହିଲେ ସମୟ ସୁବିଧା ଦେଖି ଆସିବ,ଆଉ ହସିଦେଲେ, ମୁ ତାଙ୍କ କଥା ବୁଝି ଅବୁଝା ରହିଲି, ସେଦିନ ସଂଜ ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ଗଲି,ପିଲାମାନେ ଟିୟୁସନ ଯାଇଥିଲେ, ଦେଠେଇ ଘରେ ଏକୁଟିଆ,ମୁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଦେଠେଇ ମୋତେ ଡାକୁଥିଲେ ମୁ ଆସିଲି କଣ କାମ ଥିଲା କୁହ,ମୋତେ କହିଲେ ତୁମେ ଯଦି ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛ ତାହେଲେ ଯାଅ, ମୁ ଘରେ ଏକୁଟିଆ,ପିଲାମାନେ ସବୁ ପାଠପଢିବା କୁ ଯାଇଛନ୍ତି,2ଇ ଘଂଟା ପରେ ଆସିବେ, ମୋତେ ବୋର ଲାଗୁଛି ବୋଲି ତୁମକୁ ଡାକିଲି,ଏହା କହୁଥାନ୍ତି ଆଉ ମୁଚୁକି ହସ ହସୁଥାନ୍ତି,ଆଉ ମଝିରେ ତାଙ୍କ ଲୁଗା କୁ ଟେକି ଗୋରା ପେଟ କୁ ଦେଖଉଥାନ୍ତି,ମୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଉତେଜନାରେ ମାତି ଗଲି,ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫୁଲିବାକୁ ଲାଗିଲା,ମୁ ଆଉ ଅସମ୍ଭାଳ ଅବସ୍ଥା କୁ ଆସୁ ଥାଏ,ମୋ ହାତ ଯାଇ ଦେଠେଇ ଙ୍କ ହାତର ଲାଗିଲା,ଆଉ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଧରି ପକାଇଲି,ଦେଠେଇ ଟିକେ ଘୁଂଚିଗଲେ, ମୁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଲାଗି ଗଲି ଆଉ ଶେଷରେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକାଇ ତାଙ୍କ ଗୋରା ଗାଲ ଆଉ ଗୋଲାପୀ ଓଠ କୁ ଚୁଚୁମି କାମୁଡି ପକାଇଲି, ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦଳି ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ଚିପିଲି, ଦେଠେଇ ପୁରା ଖାଲି ଆଃହଃ ଆଃହଃ ହେଲେ,ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ତୁମେ ଯାଅ କାଳେ କିଏ ପଳେଇଆସି ଦେଖିଦେଵ,ମୁ କହିଲି ତୁମେ ମୋତେ ଡ଼ାକିଲ,ଆଉ କହୁଛ ଏବେ ଯାଅ, ମୁ କିନ୍ତୁ ଯାଇ ପାରି ବି ନାହିଁ,ତୁମକୁ ଟିକେ କରି ବି ତାପରେ ଯିବି କହି ତାଙ୍କୁ ଭିଡି ଚୁମା ଉପରେ ଚୁମା ଦେଲି,ଦେଠେଇ ହସିଦେଇ କହିଲେ ଦାଣ୍ଡ କବାଟ ଖୋଲା ଅଛି, ଆଗ କିଳି ଦିଅ,ନହେଲେ କିଏ ପଳାଇ ଆସି ଦେଖିଦେଵ,ମୁ ଦାଣ୍ଡ କବାଟ ବନ୍ଦକରି ଆସିଲି,ଦେଠେଇ ପୁରା ଗିହଳିଆ ମାଇକିନିଆ, ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ, ସେ ସିଧାସଳଖ ତାଙ୍କ ଶୋଇଲା ଘରକୁ ପଶିଗଲେ,ମୁ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ପଛପଟୁ ଭିଡି ଜାବୁଡି ଧରି ତାଙ୍କ ଦେହସାରା ଚୁମା ଦେଇଗଲି,ଦେଠେଇ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଗରମ ହବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୁ ତାଙ୍କ ଲୁଗା କୁ ଟେକି ତାଙ୍କ ଲଂଗଳା ଗୋରା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚିପି ଦଲିଲି,ପୁରା ରୁଟି ଦଳିଲା ପରି,ତାପରେ ତାଙ୍କ ଗୋରା ଗାଣ୍ଡି କୁ କାମୁଡି ଚାଲିଲି,ଦେଠେଇ ପୁରା ଗରମ,ତାଙ୍କ ପାଟି ରୁ ଆଃହଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ହଉଥାନ୍ତି, ମୁ ତାଙ୍କ ଦେହ ସାରା ଚାଟି ଦେଇ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ କୁ ଦଲିଲି,ସେ ମୋତେ ଦୁଧକୁ ଦଳିବା ସୁବିଧା ହବପାଇଁ ବ୍ଲାଉଜ ର ବୋତାମକୁ ଖୋଲିଦେଲେ,ଆଃ କି ପାଚିଲା ଭଣ୍ଡା ଭଳି ଦୁଧ ଲଂଗଳା ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ଚୁଚୁମିଲି, ଦେଠେଇ ପାଟିକୁ ଚିପି ଆଃହଃ ଆଃ ଆଉମ ଆଉମ ହଉଥାନ୍ତି, ତାପରେ ତାଙ୍କ ଲୁଗା କୁ ଟେକି ତାଙ୍କ ବାଳୁଆ ଜଙ୍ଗଲିଆ ବିଆ କୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ସାଉଁଳିଲି, ତାଙ୍କ ଗାତ ଭିତରେ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ପଶି ଗଲା,ଆଉ ଭିତର ତା ଖାଲି ନାଳୁଆ ନାଳୁଆ ଲାଗିଲା, ଦେଠେଇ ମୋତେ ଭିଡି ନେଲେ,ଆମେ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଉଭୟ ଚୁମା ଦିଆ ନିଆ ହେଲୁ,ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ଲଂଗଳା ହବାକୁ ନେହୁରା ହେଲି,ସେ ମୋତେ ନାହିକଲେ,କହିଲେ ମୋତେ ତୁମ ଆଗରେ ଲାଜ ମାଡୁଛି,ମୁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଲାଜ କଣ ପାଇଁ,ମୁ ତ ତୁମର ସର୍ବସ୍ୱ ଦେଖିସାରିଲାଣି,ଆଉ କଣ ବାକି ଅଛି, ଆସ ପ୍ଲିଜ ଦେଠେଇ ଲଂଗଳା ହୋଇ ଯାଅ, ଦେଠେଇ ମୋ ଅବସ୍ଥା କୁ ବୁଝିପାରି ହସିଦେଇ କହିଲେ ତୁମେ ଆଉ ମୋତେ ଛାଡିବ ନାହିଁ,ହଉ ତମ କଥା ରହୁ କହି ତାଙ୍କ ଲୁଗା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ, କୁ ଖୋଲିଦେଲେ, ସାୟା ତ ସେ ପିନ୍ଧିନଥିଲେ,ଓଃ ଇପସତ ଲଂଗଳା ହେଇ ଠିଆ ହୋଇ ଥାନ୍ତି ଦେଠେଇ ଆଉ ବିଆ ମୁଂହକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଘୋଡାଇ ଥାନ୍ତି,ମୁଁ ପୁରା ଗେହିଁବାକୁ ଉଛର୍ଣ, ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଖାଲି ସଲସଲ ହଉଥିଲା, ମୁ ପୁରା ଲଂଗଳା ହୋଇ ପଡ଼ି ଲି,ଦେଠେଇ ମୋତେ ଦେଖି କହିଲେ ତୁମର ହତିଆର ଟା ବହୁତ ବଡ଼ ହୋଇଛି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପାଖୁକୁ ଟାଣି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଧାରାଇ ଦେଲି,ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ମୋତେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲେ ଶୁଭ ଆଉ ଡେରି କରନା,ମୋର ଭାରି ମନ ହେଲାଣି, ତୁମ ହତିଆର ଟାକୁ ଦେଖି ମୁ ପାଗଳୀ ହୋଇ ଯିବି,ମୁ ତାଙ୍କୁ ଖଟ ଉପରେ ଗଡ଼ାଇ ଚଢ଼ିଗଲି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦଳି ରବର ବେଳୁନ ଭଳି ଦୁଧ କୁ କାମୁଡି ମୁଂହ ସର ଚୁମା ମରିଦେଇଗଲି,ଦେଠେଇ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ମୁଂହ ବୁଲାଇ ଦେଉଥାନ୍ତି, ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଲକୁ ଚୁମା ଦେଉଥାଏ,ତାପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚାହିଁ ତା ଙ୍କ ବିଆ ରେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇ ଚାଟିଲି,ଦେଠେଇ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନଥିଲେ, ମୁ ତାଙ୍କ ମୋଟା ଜଙ୍ଘକୁ ନାକ ରେ ଘଷି ତାଙ୍କୁ ଓଲଟାଇ ତାଙ୍କ ବିଶାଳ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚୁମା ଦେଇ କାମୁଡି ଦେଲି,ଆଉ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କଣା ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ସଲ ସଲ କଲି,ଦେଠେଇ ଉଠିପଡ଼ି ମୋତେ କହିଲେ ଆଉ ଛଟପଟ କରନା,ମୁ ରହି ପାରୁନି ମୋ ଦେହ ଜାଳି ଲାଣି,ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ଦେଠେଇ ଙ୍କ ବିଆ ମୁଂହରେ ଲଗାଇ ଜୋର ରେ ଦାବି ଦେଲି,ସିଧା ତାଙ୍କ ଭିତରେ ପଶିଗଲା, ଦେଠେଇ ଆଃହଃ ଆଃହଃ ଭଲଲଗୁଛି ରେ ଧନ ଏଥର ଟିକେ ହଲହଲ କର, ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତର ଫେଣ ଭଳି ହୋଇଥିଲା,ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ନାଳ ରେ ପରିପୂର୍ଣ ହୋଇ ଭସ ଭସ ହୋଇ ପଶିଲା ଆଉ ବାହାରିଲା,ମୁ ଦେଠେଇ ଙ୍କ ଲଂଗଳା ପିଠିତଳୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡି ଧରି ଗେଁହି ଚାଲିଲି,ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ମଜା ନଉଥିଲି, ଆଉ ମୁଂହ ସାରା ଚୁମା ଦେଇ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ କାମୁଡି ଦଉଥିଲି, ସେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ କଚଡୁଥାନ୍ତି, ଆଉ ମୋତେ ଭିଡି ଧରି ସଁ ସଁ ହଉଥାନ୍ତି,ମୁ ଉତେଜନାରେ ମାତି ଜୋରରେ ଗେଂହୁଥାଏ, ପରସ୍ପର ଗେଲ ହଉ ଥାଉ,ତାଙ୍କର ସେତେବେଳେ କୁ ବିଆରୁ ରସ ବୋହି ଖଟ ଉପରେ ପଡୁଥାଏ,ସେ ସଁ ସଁ ହଉଥାନ୍ତି, ଆଉ କହୁଥାନ୍ତି ଆଉଟିକେ ଆଉଟିକ, ଜୋରରେ ଜୋରରେ, ମୋର 20 ମିନିଟ ର ଗିହା ବେଳକୁ ବୀର୍ୟ ବାହାରି ବା ବେଳ ଆସିଲା ମୁ ତାଙ୍କୁ କାନ ମୂଳରେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି ଦେଠେଇ ମୋର ବାହାରିବ ମୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ଦେଠେଇ କହିଲେ ବାହାରକୁ କାଢି ଦିଅ ନହେଲେ ଭିତରେ ରହିଲେ ଅସୁବିଧା ହେବ,ମୁ ସାଙ୍ଗ ସଙ୍ଗେ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କୁ କାଢ଼ିଦେବା ପୂର୍ବରୁ ମୋ ବୀର୍ୟ ପିଚିକାରୀ ଭଳି ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ପଶିଗଲା,ଆଉ ମୁଁ ଉତେଜନାରେ ତାଙ୍କ ଗୋରା ଚିକଣିଆ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ପକାଇଲି,ଦେଠେଇ ମୋତେ ଠେଲିଦେଇ କହିଲେ ଏ କଣ କଲ ତୁମ ରସ ମୋ ଭିତରେ ରହିଗଲା,ମୁ କହିଲି ଦେଠେଇ ମୁ ସଂଭଳି ପାରିଲିନାହିଁ,ଦେଠେଇ ହସିଦେଇ କହିଲେ ହଉ ଯାହା ହବ ଦେଖାଯିବ,କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଭଲ କରି ମୋ ମନ ଶାନ୍ତ କରିଦେଲ,ମୁ କହିଲି ଦେଠେଇ ତୁମେ ଆଗରୁ କଣ କାହା ସାଙ୍ଗେ ଏମିତି,ଦେଠେଇ କହିଲେ ନାଇଁ ମୁ କାହା ସହ ଏମିତି କରିନାହିଁ,ତୁ ମ ସହ କେବଳ ଆଜି ହେଲି, ମୁ କହିଲି ତାହେଲେ ତୁମେ କିପରି କାମ ଚଳାଉ ଥିଲ, ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ରାତିରେ ଶୋଇଲା ସମୟ ରେ ଲମ୍ବା ବାଇଗଣ ରେ କାମ ଚଳାଉଥିଲି, ତାପରେ ଆମେ ଉଠି ଲୁ,ଦେଠେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ କପଡ଼ା ରେ ପୋଛି ନାଳ କୁ ଛଡ଼ାଇଲେ,ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆ ମୁଂହକୁ ପୋଛି ଦେଲେ,ମୁ ତାଙ୍କୁ ଗେହିସାରି ପେଣ୍ଟ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧି ତାଙ୍କୁ ଗୋଟେ କିସ ଦେଇ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଗୋଟେ 100 ଟଙ୍କା ଧରାଇଦେଲି,ଆଉ କହିଲି ଦେଠେଇ ପୁତୁରା ର ଦୁଃଖ ଟିକେ ବୁଝୁଥିବ, ଏଇଥିଲା ଆଜିର କାହାଣୀ,କିପରି ଲାଗିଲା କଂମେଣ୍ଟ କରି ଜଣାଇବେ,ରହିଲି ସୁଭରାତ୍ରୀ,

One Comment

  1. ଭଲ ସତ ଘଟଣାପରି ଲାଗିଲା । ନାଁ ଟା ଗୋଟେ ଅଣ୍ଡିରା ନାଁ ଭଳି ହେଇଗଲା ।ଜମେଇକି ଗିହ

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *