୧୪ ବର୍ଷ ର ତପସ୍ୟା ୯୩ ଥର ଘିଅଣାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ – 14 Barsha Ra Tapashya 93 Thara Gihanare Purnacheda


odia sex story, odia sex kahani, banda bia gapa, odia jouna gapa, odia jhia ra dudha katha, odia aunty nka dudha bia
“୧୪ ବର୍ଷ ର ତପସ୍ୟା ୯୩ ଥର ଘିଅଣାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ I ପାଠକ ମନକୁ ଅନୁରୋଧ ଏଭଳି ପର ପ୍ରିୟା ପ୍ରିତି ରେ ନ ପଡିବେ”
ମୋର ପ୍ରିୟ ପାଠକ/ପାଠିକା ମାନେ, ମୋ ନାମ ଆଶିଷ କୁମାର, ବୟସ ୩୫, ଉଚତା ୬ ଫିଟ ଏବଂ ବିବାହିତ I ଆପଣ ମନକୁ ଖରାପ ଲାଗୁଥିବ ମୋର ଏଠାରେ ଷ୍ଟୋରୀ ଲେଖିବାକୁ, ମୁ ଅଫିସ ରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ମୋର Friend ninetta.ru ୱେବ ଲିଙ୍କ ପଠେଇଲା ଗୋଟେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ, ମୁ ଷ୍ଟୋରୀ ଟାକୁ ପଢି ସାରିବା ପରେ ମୋର ଟିକେ ପୁରୁଣା ଅନୁଭୂତି କଥା ମାନେ ପଡିଲା I ତେଣୁ ମୋର ଭି ଟିକେ ଟିକେ ଇଛା ହେଲା ଅଭୁଲା ସ୍ମୃତି କୁ ଆପଣ ମାନକ ସହ Share କରିବାକୁ I ଚାଲନ୍ତୁ ଡେରି ନ କରି ମୁଖ୍ୟ ବିଷୟ କୁ ଯିବା I

୨୦୧୩ ରେ ମୁ ଅଫିସ ରୁ ଫେରି ସବୁଦିନ ପରି Whisky+Beer Punch କରି ପୀ ସାରିବା ପରେ Faceebook ଖୋଲି Friends ମାନକ ସହ chat କରେ, ସେଦିନ ଥିଲା ଟିକେ ଅଲଗା, Facebook Open କରେ ତ pop -up ଆସିଲା ମୋର ୧୪ ବର୍ଷ ତଳର 1st Love (One Sided) Friend Request I ମୁ ଟିକେ ଭାବିଲି ଏବଂ Accept କଲି I ସେପଟେ ସେ online ଥିଲା ଏବଂ ତୁରନ୍ତ Chatting କଲା ଏବଂ Phone No ମାଗିଲା ମୁଁ ଭି ଦେଲି, ସେଇଦିନଠୁ ଗପ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଲା, ଅନେକ କଥା ବାର୍ତା ହେଲା କିନ୍ତୁ ସେ ବହୁତ ଦୁଖୀ ଥିଲା (କାରଣ ଟା ଜାଣୁ ଜାଣୁ ୨ ବର୍ଷ ହୋଇଗଲା, Insufficient sex କାରଣ ତା ସ୍ୱାମୀ Extra Money ପାଇଁ Night Sift କରେ) I ସବୁ ଦିନେ ସେ ଗପେ ରାତି ୧୧ ରୁ ଭୋର ୪/୫ ଯାଏ I ମୁଁ ସୋଇପାରେନି ସୋମବାର – ଶୁକ୍ରବାର ଯାଏ, ପୁଣି ସେ ୭ ଟା ବେଳୁ ଉଠି ତାର ୫ ବର୍ଷ ର ପୁଅ କୁ ସ୍କୁଲ କୁ ପଠେଇ ପୁଣି call କରି ମୋତେ ଉଠାଏ ଏବଂ ପୁଣି ଗପ ସପ, ଟା ଭିତରେ ମୁଁ ରେଡି ହୋଇ ୯ ବେଳେ ଅଫିସ ବାହାରି ଯାଏ I ପୁଣି ସେ ରୋଷେଇ ସାରି ପୁଅକୁ ସୋଇ ପୁଣି call ସୁରୁ କରିଦିଏ I ହାରାହାରି କହିବାକୁ ଗଲେ ଗୋଟେ ବାଡ଼ୁଅ ପୁଅ ସହ ଯଦି କୋଉ ଅନୁଭବୀ ମହିଳା ଦିନକୁ ଏତେ ସମୟ ଗପିବ, ଯଦି ସେ ପୁଅ ର Paralysis ହୋଇଥିବ ତଥାପି ଟା ଅଙ୍ଗ ପ୍ରତ୍ୱେଙ୍ଗ ସବୁ କାମ କରିବା I

Come to main point : ଏଭଳି ଗପ ସପରେ ପ୍ରତେକ ରାତି ରେ କଥା ବାର୍ତା ଶେଷରେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କରେ ତାର ପ୍ୟାଂଟି ଓଦା ହଉଚି ବୋଲି, ଦିନେ ମୁଁ ପଚାରିଦେଲି ସେ ମାନିଲାନି କିନ୍ତୁ ଇସାରା ଇସାରା ରେ ଜଣେଇଦେଲା I ତାପରେ ସବୁବେଳେ ଚୁମା ଚାଟି ସେକ୍ସ କଥା I ବହୁତ ଜଲଦି ଭେଟ ହେବ ପାଇଁ ମନ ବ୍ୟାକୁଳ ହୋଉଥାଏ I ୧୫ ଦିନ ପରେ ସେ ଜିଦି ଧରିଲା ଗୋଟେ ଦିନ ରୀତିରେ ଏବଂ କହିଲା କଲି ରାତି ୧୧ ରେ ତୁ ମୋ ସାମ୍ନାରେ ଯେମିତି ଥିବୁ ନହେଲେ ଯାହା ହେବ ବୁଝିବୁ, ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ କରିବୁ ମୁଁ ଯିବିନି ଯା, ସେ କହିଲା ବ୍ଲେଡ ରେ ହାତ କାଟିଦେବା I ସେତେବେଳେ ବାଙ୍ଗାଲୋର ରୁ ଓଡିଶା up and down Flight Tickets ୩୦,୦୦୦ ପଡୁଥାଏ, ବାକି ହୋଟେଲ ଏବଂ ଗିଫ୍ଟ ଏବଂ ଅଲଗା ଖର୍ଚ ମିଶିକି ୫୦,୦୦୦ ଗୋଲେ ୨ ଦିନରେ I ହଉ ଦେଖାଯାଉ, ପର ପ୍ରିୟା ପ୍ରିତି ରେ ପଡିଲେ ତ ଏଇଆ ହେବ I

ପ୍ରିୟ ପାଠକ/ପାଠିକା ମାନେ, ଷ୍ଟୋରୀ କୁ ଲମ୍ବେଇବାର ମୋର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନୁହେ କିନ୍ତୁ ଯଦି details ରେ ନ ଲେଖିବି ତାହାଲେ ଆପଣ ମାନେ ମଜ଼ା ନେଇପାରିବେନି I

ସେ ଯେତେବେଳେ ନିଶ୍ଚୟ ହୋଇଗଲା ମୁଁ ଯିବି ବୋଲି, ସେ କହିଲା ମୁଁ ସାରୀ ପିନ୍ଧିବି ତୁ ଶଙ୍ଖ ସିନ୍ଦୁର ନେଇକି ଆସିବୁ, ମୁଁ ପଚାରିଲି କାହିଁକି? ସେ କହିଲା ମୋତେ ତୁ ପିନ୍ଧେଇ ଦେବୁ ମୁଁ ତୋ ର ସବୁ ଦିନ ପାଇଁ, ମୁଁ କହିଲି ଟା ପରେ ପତି ପତ୍ନୀ କର ଯାହା ହୁଏ ହେବନା ? ସେ କହିଲା ସେଟା ତୋ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ, ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି I ମୁ ଯାଇ ତା ଘରେ ରାତି ୧୧ ରେ ପହଂଚିଲି ତା ବାପା ବୋଉ ଅଲଗା ଘରେ ସୋଇଥିଲେ, ସେ ଟା ପୁଅ ଏବଂ ୭ ବର୍ଷ ର ବଡ ଭଉଣୀ ଝିଅ ସୋଇଥିଲେ I ସେ ମୋ ପାଇଁ ଭାତ, ଡାଲି, ମାଂସ, ଟାଇଗର ଚୁଙ୍ଗୁଡ଼ି, ଲୁଣି ସୁକୁଆ କରିକି ରଖିଥିଲା କାରଣ କଥା ହେଲାବେଳେ ମୋର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ସବୁ ପଚାରିକି ବୁଝିଥିଲା I

ମୁଁ ଯାଉ ଯାଉ ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇକି ଧରିଲା ଜୋରସେ ୫ ମିନିଟ, ମୁଁ ଯେତେ ଛଡ଼େଇଲେ ବି ଛଡିଲାଣି, କହିଲା ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗୁଛି I କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଲାଇଟ ଅଫ କଲା ଏବଂ ଛାଡିଲା I ତାପରେ ସେ ମୋଠୁ ଶଙ୍ଖ ସିନ୍ଦୁର ପିନ୍ଧିଲା ଆଣ୍ଡ ପୁଣି କୁଣ୍ଢେଇକି ଧରି ଗୋଟେ କିସ୍ସ କଲା I ମୁଁ ସୋଫା ଉପରେ ବସି ଝାଳ ମାରୁଥାଏ, ସେ ଆସି ମୋ କୋଳରେ ବସିଲା ଏବଂ ମୋତେ କିସ୍ସ କଲା I ମୋ ଗାଲ, କାନ, ବେକ, ଓଠ, ଆଖି, ମଥା ମୁଁ ବି ସେଇଆ କଲି ତାର I ଏମିତି Foreplay କରିବା ଭିତରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଆଉ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଦଳୁଥାଏ I ମୋର ହାତ ପାପୁଲି ବହୁତ ବଡ ତେଣୁ ମୁଁ ତା ଦୁଧ କୁ ଏତେ ଜୋରସେ ଦଳୁଥାଏ ଯେ କେହି ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେନି, କିନ୍ତୁ ସେ କିଛି କହୁ ନ ଥାଏ I ଯଦି ସେତିକି ଜୋର ସେ ଆଉ କାହାର ଚିପିବ ତାର ବିନ୍ଧା ଛିଟିକା ହେବ I ୟା ଭିତରେ ତା ପ୍ୟାଂଟି ଟାକୁ ଟାଣିକି ବାହାର କରି ଦେଇଥାଏ I ଏମିତି ହେବାର ୫-୭ ମିନିଟ ପରେ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ହାତ ମାରିଲା ବେଳକୁ ପୁରା ଗରମ ଲାଳ ରେ ଉବୁ ଟୂବୁ I ମୁଁ ଆଙ୍ଗୁଳି ଭିତରେ ପୁରେଇଲି, ପ୍ରଥମେ ୩ଟା ପଶିଗଲା କିନ୍ତୁ ଢିଲା ହେଲା ପୁଣି ୪ଟା ପୁରେଇଲି ପଶିଲା ଆରାମସେ କାରଣ ସେ direct delivery କରିଥିଲା ତା ପୁଅକୁ I ତାର କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ନଥିଲା ମୁଁ ଯାହା କରୁଥାଏ I ତା ବିଆରେ ପ୍ରବଳ ବାଳ, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆଜି ଦେଖିସାରି ଲା ପରେ ତୁ କାଟିଦେବୁ, ସେ କିଛି ଉତର ଦେଲାନି କିନ୍ତୁ ସେ କଟିଥିଲା ୨ୟ ଥର ଆସିଲା ବେଳେ I ସେ କୋଳରେ ବସିଥିଲା ମୁଁ ତା ଗୋଡ଼କୁ ଫାଡିକି ୪ଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ପୂରେଇଥାଏ ଏବଂ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ଦୁଧ/ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଦଳୁଥାଏ I ତାପରେ ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ପୁରା wild ହୋଇଗଲି ତା ସହ କାରଣ ମୁଁ Bacardi Limon 375ML, Manforce Fortz ୧୦୦ ୨ଟା, ଗଂଜେଇ ସିଗାରେର୍ଟ ଅଧା ଟାଣିକି ଯାଇଥିଲି, ସେ ଜାଣିଚି କେବଳ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ମଦ ପୀଏ ତେଣୁ ତାର କିଛି ଅବଜେକ୍ସନ ନଥିଲା, ପରେ ଅବଜେକ୍ସନ କରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଛାଡ଼ିନଥିଲି I ତାକୁ ଟେକି ନେଇକି ମୁଁ ବେଡ଼ ରେ ପକେଇଦେଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ପୂରେଇଦେଲି ତା ଲାଳୁଆ ବିଆ ରେ I ବାଣ୍ଡ ଯାଇ ମନକୁ ବିଆ ଭିଏଟ ପଶି ଯାଉଥାଏ, ମୋର ଆଗରୁ ଅନେକ ଝିଅକଁ ସହ ଘେଇଁବା ଅନୁଭୂତି ଅଛି କିନ୍ତୁ ଏଭଳି କଣ ଖସିକି ପସିଯାଉଛି Automatic, କାରଣ ତାର direct delivery ହୋଇଥିଲା I ମୁଁ କହିଲି ଏମିତି କାମ ନୁହେ, ଟିକେ check କଲି ତା ବିଆ ମେଲେଇକି, ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ବିଆ hole ପାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିକ ଅଛି, କାରଣ ମୋ ବାଣ୍ଡ ୬.୫ ଇଂଚ ଆଉ ମୋଟା ଟିକେ ଅଧିକ, ତାପରେ ମୁଁ ତା ଗୋଡ ଫାଡିକି ଯେତେବେଳେ ଭିତରକୁ ପୁରେଇଲି, ତାପରେ ଯାଇକି ତା ପାଟିରୁ sound ବାହାରିଲା, ଆହଃହଃ, ଆହଃହଃ I ତାପରେ ମୋର ଜୋର ଜୋର ଘିଆରେ ଖଟ sound ହେଲା, ମୁଁ ତାକୁ ସେମିତି ବାଣ୍ଡ ପଶିଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ତଳକୁ ନେଇ ଆସି ଜୋର ଜୋର ସେ ପିଟି ଚାଲିଲି, ଯେତେବେଳେ ତା ଗୋଡ ଦୁଇଟାକୁ ମୋ କାନ୍ଧ ରେ ଲଗେଇ ଜୋର ଜୋର ମାଡ଼ ମାରିଲି ତା ପାଟିରୁ ଏବେ କଷ୍ଟର sound ଆସିଲା ମୁଁ ତା ପାଟିକି କାମୁଡ଼ିକି ଧରିଲି, ତା ଦୁଧକୁ ପ୍ରଥମରୁ ଆହୁରି ଜୋର ସେ ଚିପିଲି, ତା ପରେ, ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ଯେମିତି କିଏ ହାଲୁକା ଗରମ ପାଣି ଢାଳୁଛି, ଦେଖେତ ତାର ବାହାରିଗଲା, ଲାଇଫ ରେ କେବେ ଘିଆ ଖାଇବା ମହିଳାକର ପାଣି ବାହାରିବା ଦେଖିନି କାରଣ ତାଙ୍କ ପାଣି ବାହାର କରିବାକୁ ହେଲେ ସେ ପୁରା ଗରମ ହେବ ଦରକାର I ମୁଁ ପୁଣି ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଗୋଡ଼କୁ ଉଠେଇ ଜୋର ଜୋର ରେ କଲି, ସେ ପୁଣି ଚିଲେଇଲା, ମୁଁ ତା ଓଠ କୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି, ଜୀବନରେ ୧୪ ଜଣକୁ ବହୁତ ପେଳିଛି କିନ୍ତୁ ଏଭଳି ବିଆ ବାସନା କେବେ ଅନୁଭବ କରିନଥିଲି, ତା ବିଆ ବାସ୍ନାରେ ଘର ଯାକ ବାସନା ହଉଥାଏ I ଆପଣ ମାନେ ମୋ କଥାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ, ୟେ ଷ୍ଟୋରୀ ରେ ଗୋଟେ କଥା କି ମୁଁ ମିଛ ଲେଖୁନି କେବଳ ମୋ ନାମ ଛଦ୍ମନାମ I ଏଭଳି ଘେଇଁବାର ୨୫-୩୦ ମିନିଟ ପରେ ମୋର ବାହାରିଲା, ଏତେ ଜୋରସେ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପିଚକାଳୀ ମାରିଲା ଯେ ସେ ପୁରା ଥରିଗଲା I ମୋତେ ମାଡ଼ିବସିଧରିଲା ଛଡିଲାଣି ୨-୩ମିନିଟ ପାଇଁ, ତାପରେ ଯାଇ ଧୋଇ ଧାଇଁ ହୋଇକି ଆସିଲା ସେ, ମୁଁ ଭି ଧୁଆ ଧୁଇ ହୋଇ ମୋ ପାଇଁ ଯାହା ଖାଇବା କରିଥିଲା ଖାଇଲି I ତାପରେ ୨୦-୩୦ ମିନିଟ ଯାଏ ଗପିଲୁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇକି I ପୁଣି ସେକ୍ସ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଲା ଚୁମା ଚାଟି କରିକି ନୂଆ ନୂଆ Pose ରେ, ଗାଣ୍ଡିରେ ଭି ଅଧା ପଶିଲା, ସେ ମୋତେ କହିଲା ପାଟିରେ ପୁରେଇବାକୁ, ଏଇ ଭଳି ସେଦିନ ୪ଥର ସେକ୍ସ ହେଲା ତାପରେ ମୁଁ ୪ଟା ବେଳକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି I ହଁ ଆପଣ ମନକୁ ଆଉ ଗୋଟେ କଥା ମନେ ନାହିଁ କହିବାକୁ ତାର ବୟସ ସେତେବେଳେ ୩୨ ବର୍ଷ ଆଣ୍ଡ size ୩୪D, ୨୮, ୩୪ ଆଣ୍ଡ height ୫,୨” (କାରଣ ମୁଁ ତାପାଇଁ ଅନେକ ଥର Stylish Costly ପ୍ୟାଂଟି କିଣିକି ନେଇଛି) I

ମୋର ପ୍ରିୟ ପାଠକ/ପାଠିକା ମନକୁ ଅନୁରୋଧ ଯଦି ମୋର ଷ୍ଟୋରୀ କୁ ଆପଣ ମାନେ ସତ ଭାବୁଥିବେ ଏବଂ ଭଲ ଲାଗୁଥିବା ତାହାଲେ କମେଣ୍ଟସ ଦେଲେ ମୁଁ ଆଗକୁ କଣ କଣ ହେଲା ଏବଂ କେମିତି ୯୩ ଥର ହେଲା ଲେଖିବି. ଶେଷରେ ଏଭଳି ସେକ୍ସ ହେଲା ଯେ କେବଳ ପାଟିରେ ଘେଇଁବା ପୁରା ଗଳା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏବଂ ଗାଣ୍ଡିରେ ବି ପୁରା ପଶିଲା I

Regards,
Asis Kumar
[email protected]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *